Papierowy lampion

Pomysły na ozdoby sylwestrowe

Nie ma lepszego sposobu na początek nowego roku niż sylwestrowe przyjęcie. Największą zaletą jest sylwestrowych przyjęć jest to, że każdy z gości jest gościem honorowym. Dlatego, aby pomóc każdemu z twoich gości poczuć się wyjątkowo, udekoruj pomieszczenie tematycznie powiązanymi, kolorowymi przedmiotami, żeby pomóc mu w podsumowaniu przeszłego roku i powitaniu nowego.

Użyj schematu kolorów przy użyciu co najmniej dwóch kolorów, ale nie więcej niż czterech. Jasne kolory pasują doskonale do nieoficjalnych przyjęć. Kolor czarny ze srebrnymi lub złotymi akcentami odpowiada bardziej formalnym przyjęciom. Dekorację stołu należy zharmonizować z kolorem obrusów oraz akcesoriów, które powinny być na nim porozkładane. Imprezowe rogi oraz trąbki są tradycyjnymi akcesoriami obecnymi na prawie każdym Sylwestrze. Dodaj również inne przedmioty, które mogą być użyte podczas trwania przyjęcia takie jak czapeczki, bańki mydlane oraz minigry.

Oderwij fragment papierowego obrusa i przygotuj duży szyld do zawieszenia na ścianie. Narysuj duży i kolorowy noworoczny komunikat i zapewnij kolorowe markery, aby goście mogli dopisać przy nim swoje noworoczne postanowienia lub sylwestrowe życzenia. W miarę upływu czasu życzenia będą z pewnością coraz bardziej zabawne.

Poprowadź metalowe linki pod sufitem przymocowując je w rogach po przeciwnych stronach. Następnie w centrum przywieś ogromny papierowy lampion. Jeśli posiadasz parkiet do tańca możesz w zamian powiesić mieniącą się dyskotekową kulę. Dodaj dekorację z balonów wypełnionych helem wiążąc grupę pięciu lub siedmiu balonów. Możesz sprawić aby wznosiły się pod sufitem lub pozostawić je na podłodze i stołach w różnych miejscach.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>