Wiedeń Express Sylwestrowy

OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę

Opis oferty

Wiedeń - to jedno z tych miejsc, które ma swój niepowtarzalny urok i trzeba je koniecznie zobaczyć. Okres świąteczno-noworoczny to wymarzony czas na taką wizytę. Miasto wygląda wówczas bajkowo. Niezaprzeczalny klimat tego miejsca tworzą przede wszystkim stylowe, piękne kamienice. Historyczne centrum Wiednia wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Lista miejsc, które warto odwiedzić jest niezwykle długa, ale wygospodarujemy też czas, aby poczuć ten niesamowity świąteczny klimat. Na Nowy Rok cały Wiedeń tańczy i śpiewa.

31 grudnia Wiedeńska Starówka zamienia się w ogromny teren imprezowy, a od godziny 14 do 2 w nocy przez centrum prowadzi istny "szlak sylwestrowy", wzdłuż którego dziesiątki gastronomów oferują poncz i kulinarne smakołyki. Najlepsza zabawa jest gwarantowana na Placu Ratuszowym i na Praterze. W wielu miejscach znajdziecie różnorodny program rozrywkowy - walc, operetki, rock, pop, DJ-e i szlagiery. Szczególną popularnością cieszy się Klassikmeile („Strefa Klasyczna”) na ulicy Graben. Na popołudnie wiedeńskie szkoły tańca przygotowały ekspresowe kursy nauki walca, zmieniając całą ulicę Graben w czarującą salę balową na świeżym powietrzu. Zgodnie z wieloletnią tradycją w Wiedeńskiej Operze Narodowej grana będzie „Zemsta nietoperza” Johanna Straussa (transmisję tego wydarzenia można podziwiać również na żywo na ekranach na świeżym powietrzu). O północy na placu Rathausplatz i w parku Prater będzie można podziwiać spektakularne pokazy sztucznych ogni. To będzie wyjątkowy dzień i wyjątkowa noc!

Program imprezy

1 dzień 30/31.12.2018 - Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta - Ringstrasse, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana, Hofburg, Parlament, Teatr. Czas wolny. Zabawa Sylwestrowa i przywitanie Nowego Roku 2019 na ulicach Wiednia, który jak co roku oferuje muzyczno - rozrywkową imprezę na wolnym powietrzu.
2 dzień 01.01.2019 - Zbiórka, wyjazd do Polski ok. 2.00.


31.12 Wyjazdy z miast:

01:30 Katowice, Dworzec PKS ul. P Skargi
01:30 Tychy, Stacja Orlen na trasie
02:00 Pszczyna, Stacja Borim przy trasie (obok IG Logistics)
02:30 Bielsko-Biała, dw. PKS dolna płyta
03:00 Cieszyn, Stacja Arge przy trasie

Prosimy o wpisanie miejsca wyjazdu w formularzu


uwaga! zbiórka odbywa się zawsze pół godziny wcześniej!
 


Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja),
- ubezpieczenie Signal Iduna KL (do 15000 EUR), NNW (do 7000 zł), OC (do 20000 EUR) i ubezpieczenie bagażu podręcznego (do 800zł),
- opieka licencjonowanego pilota,
- realizacja programu.


Płatne na miejscu:

- opłata miejscowa 10€/os.
- opłata za usługę lokalnego przewodnika 5€/os.
 

Dodatkowe informacje:

- Bilety do zwiedzanych obiektów nie są zawarte w cenie imprezy
- pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów, kolejność zwiedzania wg ustaleń pilota
- impreza nie jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych
- Z grupą jest pilot z językiem polskim. Na miejscu można się porozumieć w j. niemieckim, angielskim.
- Każda osoba, niezależnie od wieku musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport, a jej stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na http://polakzagranica.msz.gov.pl


Prosimy o zapoznanie się z Warunkami uczestnictwa, Polityką Prywatności oraz Warunkami ubezpieczenia na naszej stronie internetowej www.europol.com.pl w zakładce kontakt.
 

Organizator:

Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o.
TOUR OPERATOR
Aleja Korfantego 79
Katowice 40-160
 

Kontakt

179zł/ osoba
1 noc 31.12 - 31.12
Wiedeń Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Aktulane oferty z okolicy

Zobacz aktywne oferty w okolicy

Lokalizacja

Wiedeń, al.Korfantego 79

Opinie

0.0
Ocena
Na podstawie 0 opinii gości

Formularz opinii