SYLWESTER 2016/2017 W Soma Bay - Wyjazd szkoleniowy WIND/KITESURFINGU

 SYLWESTER 2016/2017 W Soma Bay - Wyjazd szkoleniowy WIND/KITESURFINGU - Sylwester
3368 zł / osoba
1 noc
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www

Opis oferty

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj o ofertę
Sylwestrowy wyjazd szkoleniowy wind/kite do Soma Bay (29.12.[...].01.)

Chcieliśmy Was serdecznie zaprosić na kolejny wyjazd z [skontaktuj się] Tym razem do Soma Bay w Egipcie w okresie Sylwestrowym.

Soma Bay to bardzo dobre miejsce do nauki windsurfingu, kitesurfingu i nurkowania. Soma Bay oferuje bardzo dobre warunki do nauki zarówno windsurfingu jak i kitesurfingu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Płaska woda dla freeride'owców i freestyle'owców, czy małe fale dla amatorów skoków na fali. W zatoce znajdują się liczne wypłycenia, dzięki czemu możemy czuć się w bezpieczni i pewni, że w razie problemów, wrócimy na piechotę. Na zewnątrz, znajdziemy rafę i małe wysepki, które otaczają zatokę. Tworzy się naturalna granica.

Sprzęt windsurfingowy rezerwujemy w bazie Planetallsports, natomiast sprzęt kitesurfingowy mamy własny i będziemy korzystać z uług tej samej bazy

Wylatujemy 29 Grudnia i wracamy 05 Stycznia (data zależna od miasta powrotu). Szkolenie windsurfingowe oraz kitesurfingowe w Soma Bay poprowadzą nasi instruktorzy.
Wyświetleń: 280

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]