Regulamin

DEFINICJE

Konsument - osoba zdefiniowana w przepisie art. 22 ze zn. 1 Kodeksu cywilnego.

Oferta - oferta odpłatnego uczestnictwa w imprezie lub wydarzeniu kulturalnym, rekreacyjnym lub wypoczynkowym, mogąca uwzględniać nocleg.

Operator - Grupa iTur sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (97-200), ul. Kwarcowa 17, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000363945, nr NIP 7732454543, kapitał zakładowy 6.000,00 zł.

Organizator - Użytkownik, który zamieszcza na łamach Serwisu prezentację Oferty lub korzysta z innych usług o charakterze odpłatnym świadczonych przez Operatora w ramach Serwisu.

Regulamin - niniejszy dokument, stanowiący źródło praw i obowiązków związanych z korzystaniem z Serwisu.

Serwis (zwany także Sylwestrowo.pl) - strony internetowe znajdujące się w domenie Sylwestrowo.pl wraz z ich integralnymi częściami.

Treści - tekst, grafika, zdjęcia, obrazy, materiały multimedialne (audio i video) oraz odnośniki zewnętrzne do powyższych, publikowane w Serwisie przez Użytkownika.

Usługa rezerwacyjna - usługa świadczona drogą elektroniczną, polegająca na umożliwieniu przez Operatora Użytkownikom zawarcia umowy dot. wybranych Ofert za pośrednictwem Serwisu.

Użytkownik - każda osoba, która korzysta z serwisu Sylwestrowo.pl.

Załącznik - integralna część Regulaminu, regulująca dane zagadnienie.

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

2. DZIAŁALNOŚĆ SERWISU

3. REJESTRACJA W SERWISIE

4. OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKA

5. PUBLIKACJA TREŚCI

6. OBOWIĄZYWANIE UMOWY Z SERWISEM I ODSTĄPIENIE OD UMOWY

7. WYŁĄCZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 r.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij