Pakiet Sylwestrowy JUHAS & SPA - 5 dni

Pakiet Sylwestrowy JUHAS & SPA - 5 dni - Sylwester
999 zł / osoba
5 dni
od 29-12-2016 do 02-01-2017
Korbielów
Beskidzka 122
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www
Wyświetleń: 1647

Opis oferty

Informacje mogą być nieaktualne - zapytaj o ofertę

!!!SYLWESTER SUPER LAST MIUTE - TANIEJ NIE BĘDZIE!!!

OSTATNIE 2 POKOJE I 3 APARTAMENTY!!!

Pakiet sylwestrowy JUHAS w Pensjonacie Wierchy w Korbielowie


z zabawą sylwestrową z DJ Janosikiem w karczmie Szczyrbok oraz góralskim kuligiem z kapelą Karpackie Zbóje i gawędziarzem multiinstrumentalistą Jacentym Ignatowiczem!

29.12.2016r. – 02.01.2017r.

Szczegółowy program pobytu:

I dzień 29.12.2016r. (czwartek)

 • Godz. 15.00 / 19.00Przyjazd do hotelu / zakwaterowanie (uwaga w pokojach czeka Was góralski, świąteczny upominek od Karpackich Zbójów);
 • Czas wolny / możliwość korzystania ze SPA hotelowego / możliwość jazdy na nartach na wyciągach na Pilsku
 • Nocleg

II dzień 30.12.2016r. (piątek)

 • Godz. 8:00 – 10:00śniadanie w formie bufetu
 • Godz. 10:[...]:00czas wolny
 • Godz. 17:[...]:00zbójnicki kulig z pochodniami Janosikowym Wąwozem w Korbielowie. Górale powitają Was zbójnicką okowitką i góralską muzyką!Trasa kuligu w obie strony to ok.7 km. Na saniach / wozach mieści się od[...]osób.Kulig trwa 3 godziny! Sami upieczecie sobie swojską kiełbache – nie z supermarketu! (menu podczas kuligu: kiełbasa zbójnicka, musztarda, ketchup, swojskie ogórki kiszone z dębowej beczki, chleb góralski z pieca ze smalcem i skwarkami, bigos zbójnicki, grzaniec góralski, tacki i sztuce, herbata z zielin z sokiem malinowym). Przy szałasie w górach będziecie mogli pozjeżdżać na duplolotach i potańczyć w rytm muzyki góralskiej. Trasa kuligu wiedzie przepiękną doliną, blisko górskiego potoku w obrębie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne i przepiękne miejsce na organizację zbójnickiego kuligu. Czas na kuligu umili PaństwuJacenty Ignatowicz–gawędziarz i multiinstrumentalista – finalista Mam Talent z TVN oraz Karpackie Zbóje[skontaktuj się]ędzie zabawa na całego że hej!Nauczycie się gry na unikatowych instrumentach ludowych(trombita, róg pasterski, fujarki pasterskie, złóbcoki), posłuchacie gawęd starego bacy, posłuchacie kawałów o góralach i zbójnikach, napijecie się z nami zbójeckiego grzańca ipoczujecie prawdziwy góralski klimat w Beskidzie Żywieckim–stolicy zbójnictwa karpackiego!
 • Nocleg


III dzień 31.12.2016r. (sobota)

 • Godz.9:00 – 10:00śniadanie regionalne w formie bufetu szwedzkiego
 • Godz.10:00 – 18:00czas wolny / możliwość jazdy na nartach / korzystania ze SPA hotelowego, spacerów po Korbielowie
 • Godz. 18:[...]:30przygotowania do zabawy sylwestrowej
 • Godz: 19:30przejazd busem na trasie pensjonat Wierchy-karczma Szczyrbokna zabawę sylwestrową w góralsko - folkowych klimatach.
 • Godz. 20.00Zabawa Sylwestrowa ze sprawdzonym DJ Janosikiem do białego rana!Kończymy zabawę sylwestrową około 3:00 / 4.00 rano;
 • Menu podczas zabawy sylwestrowej:przystawki- sałatki dwa rodzaje, zimna płyta, kilka rodzajów swojskich, regionalnych wędlin i bacowskich serów, śledzie w zalewie, ogórki, pomidory, pieczywo, masełko, napoje gorące - kawa, herbata, napoje zimne - soki, Pepsi Cola,danie główne: Kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana, barszcz z krokietem, bogracz,alkohol:0, 5 l. wódki na parę, butelka szampana na 4 osoby, inne alkohole dostępne w barze odpłatnie).
 • Godz. 3.30przejazd z karczmy Szczyrbok busem do pensjonatu Wierchy.Prosimy o punktualność
 • Nocleg

IV dzień 1.01.2017r. (niedziela)

 • Godz. 9:[...].00uroczyste śniadanie Noworoczne w formie bufetu szwedzkiego ze stołem słodkości
 • Czas wolny / możliość korzuystania ze SPA hotelowego / możliwość jazdy na nartach na wyciągach na Pilsku
 • Nocleg

V dzień 2.01.2017r. (poniedziałek)

 • Godz. 9.[...].00śniadanie regionalne w formie bufetu szwedzkiego
 • Doba hotelowa kończy się o godz. 11.00 – a jak kogo „połomie” to i dłużej – hej!
 • Wykwaterowanie z pensjonatu;
 • Wyjazd;

​Termin: Pakiet 4 dniowy 29.12.2016r. – 02.01.2017r.

OPCJA BB (śniadania)

CENA:

ZBÓJECKIE IZBY: 999 zł

ZBÓJNICKIE APARTAMENTY: 1050 ZŁ

CENY za DZIECI i/lub PUPILA

 • Cena dla dzieci: do 3 lat - gratis (bez świadczeń, wspólne spanie z rodzicami),
 • Cena dla dzieci:[...]lat: 799 zł / os.
 • Opłata za psa: 25zł / doba.

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się:

 • 4 noclegi;
 • 4 obfite, regionalne śniadania (godz. 8.[...].00);
 • Zabawasylwestrowa z 31.12.2016 / 1.01.2017r z DJ Janosikiem do białego rana - swojskie klimaty przy rozpalonym kominku! Muzyka w stylu lat 60, 70, 80 i współczesna, poprzeplatana z kawałkami folkowymi, góralski i zbójeckimi!
 • 1 uroczysta kolacja sylwestrowa w karczmie góralskiej SZCZYRBOK blisko pensjonatu Wierchy (menu sylwestrowe:przystawki - sałatki dwa rodzaje, zimna płyta, kilka rodzajów swojskich, regionalnych wędlin i bacowskich serów, śledzie w zalewie, ogórki, pomidory, pieczywo, masełko, napoje gorące - kawa, herbata, napoje zimne - soki, Pepsi Cola, danie główne: Kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana, barszcz z krokietem, bogracz, alkohol: 0, 5 l. wódki na parę, butelka szampana na 4 osoby, inne alkohole dostępne w barze odpłatnie)
 • transport komfortowym busem na trasie pensjonat Wierchy - karczma Szczyrbok - pensjonat Wierchy w wieczór i noc sylwestrową
 • zbójnicki kulig z pochodniami Janosikowym Wąwozem w Korbielowie (30.12.2016 – piątek, godz. 16.00 – 19.00). Górale powitają Was zbójnicką okowitką i góralską muzyką! Trasa kuligu w obie strony to ok. 7 km. Na saniach / wozach mieści się od[...]osób. Kulig trwa 2,5 godziny! Sami upieczecie sobie swojską kiełbache – nie z supermarketu! (menu podczas kuligu: kiełbasa zbójnicka, musztarda, ketchup, swojskie ogórki kiszone z dębowej beczki, chleb góralski z pieca ze smalcem i skwarkami, bigos zbójnicki, grzaniec góralski, tacki i sztuce, herbata z zielin z sokiem malinowym). Przy szałasie w górach będziecie mogli pozjeżdżać na duplolotach i potańczyć w rytm muzyki góralskiej. Trasa kuligu wiedzie przepiękną doliną, blisko górskiego potoku w obrębie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne i przepiękne miejsce na organizację zbójnickiego kuligu. Czas na kuligu umili Państwu Jacenty Ignatowicz – gawędziarz i multiinstrumentalista – finalista Mam Talent z TVN oraz Karpackie Zbóje [skontaktuj się] Będzie zabawa na całego że hej! Nauczycie się gry na unikatowych instrumentach ludowych (trombita, róg pasterski, fujarki pasterskie, złóbcoki), posłuchacie gawęd starego bacy, posłuchacie kawałów o góralach i zbójnikach, napijecie się z nami zbójeckiego grzańca i poczujecie prawdziwy góralski klimat w Beskidzie Żywieckim – stolicy zbójnictwa karpackiego!
 • gadżet zbójnicki od Karpackich Zbójów, zbójnickie glejty bezpieczeństwa dla każdego uczestnika pakietu sylwestrowego w Korbielowie(pamiątkowe dyplomy);
 • Ubezpieczenie na cały pobyt w Axa Polska (KL i NNW). Prosimy o podanie danych do ubezpieczenia (imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia, nr tel. kom.);
 • Podatek Vat.

SYLWESTER LAST MINUTE!!! TERAZ NAJTANIEJ!!!

UWAGA: OBIEKT POŁOŻONY 1 KM OD NOWOCZESNYCH WYCIĄGÓW NARCIARSKICH NA PILSKU!!!

!!!Podczaspakietu sylwestrowego góralski kulig z kapelą góralską Karpackie Zbóje i gawędziarzem w cenie!!!

!!!W CENIE PAKIETU KORZYSTANIE ZE SPA HOTELOWEGO!!!

REZERWUJ JUŻ TERAZ! DZWOŃ!

Mob. , +[...],+[...],[...], e-mail:[skontaktuj się]

ZBÓJNICKIE IZBY

Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 2-osobowe, 4-osobowe z łazienkami. Budząc się rano mogą Państwo relaksować się widokami na otaczające góry i lasy. Każdy z pokojów posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu.

ZBÓJNICKIE APARTAMENTY

Do dyspozycji oddajemy Państwu komfortowe i przestrzenne apartamenty rodzinne z aneksami kuchennymi. Z okien rozciąga się piękna panorama masywu Pilska i niezapomniany widok na okoliczne góry. Cisza, spokój, las, ładne widoki pozostaną Państwu długo w pamięci. Wszystkie apartamenty są całkowicie nowe, posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu.

REZERWACJA PAKIETU SYLWESTROWEGO

Rezerwacji pakietu sylwestrowego JUHAS & SPA w Korbielowie prosimy dokonywać drogą mailową [skontaktuj się] i telefoniczną +[...], +[...],[...].

Płatność za pakiet sylwestrowy prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora sylwestra:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
[...]Żywiec
NIP:[...]
Regon:[...]

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 02.770.702

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK
Nr.[...]

Po zarezerwowaniu pakietu sylwestrowego typu JUHAS & SPA w Korbielowie drogą elektroniczną na Państwa maila wyślemy voucher sylwestrowy ze wszystkimi informacjami i z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za sylwestra. Przy rezerwacji pakietu sylwestrowego trzeba zapłacić 100% całej kwoty za sylwestra z racji bliskiego terminu realizzacji pakietu sylwestrowego.

Uwaga: Rezerwując pakiet sylwestrowy w Korbielowie prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

Pełna oferta dostępna na stronie:[skontaktuj się]/site-administrator/pakiety-sylwestrowe/78-pakiet-sylwestrowy-juhas-and-spa-z-kuligiem-w-korbielowie-5-dni-bb.html

!!!ZAPRASZAMY!!!

Zespół Zbójnickie Group życzy szampańskiej zabawy sylwestrowej! HEJ!

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]