Andrzejki w Krakowie | Klub Baccarat

BACCARAT ROOM
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
PIMP ROOM
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
HEINEKEN ROOM
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę

Opis oferty

29.11 & 30.11   BACCARAT MUSIC CLUB ST ANDREW'S WEEKEND 


ZMOBILIZUJ SIŁY NA IMPREZĘ!!! 

​Z naszego doświadczenia, nieustającej ciekawości świata i pasji działania wyrosła piekielnie dobra EKIPA, która z niespotykaną przenikliwością potrafi wejrzeć w najskrytsze zakamarki duszy i w chłodny, przenikliwy sposób obnażyć wszystkie potrzeby oraz pragnienia, zmieniając je w palące pożądanie.
Całość dzieła dopełnia wyjątkowa atmosfera miejsca, inspirujący klimat niemal teatralnych wnętrz, niedopowiedziana w wymowie scenografia i dekoracje. Wszystko to zawiera w sobie Baccarat Club.


BACCARAT TO MIEJSCE ZAMKNIĘTYCH IMPREZ ALE W WEEKENDOWE WIECZORY OFERUJEMY SWOIM KLIENTOM KOMFORT OBCOWANIA Z LUKSUSEM, STARANNĄ SELEKCJE GOŚCI ORAZ DYSKRETNĄ OCHRONĘ.  


Niegdyś wróżby andrzejkowe miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były dla niezamężnych dziewcząt .Męskim odpowiednikiem andrzejek były Katarzynki. Początkowo andrzejki traktowano bardzo poważnie, a wróżby odprawiano tylko indywidualnie, w odosobnieniu; w czasach późniejszych przybrały formę zbiorową, organizowaną w grupach rówieśniczych panien na wydaniu, zaś współcześnie przekształciły się w niezobowiązującą zabawę gromadzącą młodzież obojga płci.


Różne gusta muzyczne zaspokoi bogata oferta najnowszych trendów w muzyce w towarzystwie żywych instrumentów i w ambitnych aranżacjach, tworząc całość z najlepszymi alkoholami oraz świetnie wyselekcjonowaną obsługą.

Dominującymi kolorami Baccarat Music Club są, czerwień , czerń i złoto, które to przewijają się w różnym natężeniu w konkretnych częściach lokalu. 


W lokalu obowiązuje zakaz palenia, jednak do dyspozycji klientów w klubie została wydzielona palarnia.
 

Przyjdź i sprawdź co potrafimy. 
Dress code/ sexy with a good style
 

INFO I REZERWACJA
[skontaktuj się]
TEL :[skontaktuj się]

Kontakt

od 20 zł za osobę
1 noc 30.11 - 30.11
Kraków Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Kraków, STOLARSKA 13

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii