Sylwester dla singli w górach

Opis oferty

Jak co roku zapraszamy was do spędzenia Sylwestra w górskich klimatach. Jeśli ktoś będzie miał ochotę pojeździć na nartach, będzie ku temu okazja, gdyż niedaleko naszego pensjonatu w Lalikach znajduje się sporo wyciągów. Między innymi w Zwardoniu i Istebnej: Zagroń i Złoty Groń oraz po słowackiej stronie w Oszczadnicy: Velka Raca. Dzięki temu, że panuje tu specyficzny mikroklimat na brak śniegu w końcówce grudnia nigdy nie musieliśmy tutaj narzekać. Zawsze mieliśmy prawdziwą zimę.

 

Termin: 27.12.2018 - 1.01.2019 lub 2.01.2019

Miejsce:  Ośrodek ZAZ Laliki /koło Zwardonia

Ten Sylwester przeznaczony jest dla singli w wieku 28-40 lat, dla singli w przedziale wiekowym 40 lat + znajdziecie inną ofertę sylwestrową na naszej stronie internetowej: www.wypadydlasingli.pl

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do 2 stycznia (jeśli zbierze się kilkanaście osób chętnych), lub nawet dłużej. 

Spotykamy się 27 grudnia mniej więcej około 15.00- 16.00. O 18.00 będzie ciepła obiadokolacja, po czym imprezka integracyjna. Alkohol trzeba sobie przywieźć we własnym zakresie.

Następne dni spędzimy czas głównie na stoku, a następnie dla chętnych Park wodny z saunami i innymi atrakcjami zaraz przy stoku w Istebnej. Zawsze istniej tez mozliwość podjechania sobie do Wisły do Parku Tropikana w hotelu Gołębiewski.

Kto będzie chciał spróbować jak to jest jeździć na nartach, pomimo że nigdy wcześniej tego nie robił, będzie ku temu okazja, gdyż do naszej dyspozycji będzie instruktor narciarstw, który za duuuużo niższą cenę niz inni instruktorzy na stoku będzie uczył nawet od zera, jeśli będzie taka potrzeba. Kto będzie chciał podszlifować swoje umiejętności również może skorzystać. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu w wielu wypożyczalniach.

Jeżeli ktoś absolutnie nie pisze się na narty, dookoła są piękne szlaki turystyczne, więc można ponapawać się widokami i świeżym górskim powietrzem.

29 grudnia zrobimy wieczorem na zewnątrz pod wiatą grilla: kiełbaski, kaszanka, chleb ze smalcem i oczywiście grzaniec z kotła dla rozgrzania się i dobrego humoru. Mam nadzieję, że tak jak ostatnio pośpiewamy przy tym stare dobre przeboje.

31 grudnia o godzinie 20.00 ciepłą kolacją zaczynamy imprezę sylwestrową. Lampka wina i szampan o północy mamy zagwarantowany a resztę alkoholu trzeba sobie zapewnić.

W Nowy Rok, późne śniadanie na ciepło, spacer i powrót do domu, lub pozostanie do 2 stycznia. Wówczas urządzimy tak zwane after party.

Pokoje jakie mamy do dyspozycji w ośrodku są 2 i 3-obowe, oraz 4- osobowe apartamenty. Wszystkie pokoje oczywiście z łazienkami. Cenowo są one rozróżnione.

Menu sylwestrowe to oczywiście uroczysta kolacja, inne ciepłe dania, zimna płyta, napoje gorące i zimne, szampan. Swój alkohol jak najbardziej mile widziany. 

Do naszej dyspozycji jest również sala, na której możemy robić sobie imprezki, stół do bilarda, piłkarzyki i sauna ( dodatkowo płatna). Jak się zbierze grupka chętnych na konkretną godzinę to płaci się naprawdę grosze.

Dojazd: tak jak zawsze będę kontaktować osoby mieszkające blisko siebie, abyście się umówili na wspólny dojazd jednym samochodem. Do Zwardonia można również dojechać pociągiem z Katowic. Z dworca ktoś was zawsze odbierze. Przeczytajcie koniecznie zakładkę: ZASADY. Piszemy tam między innymi o tym, że pomagamy sobie nawzajem.

Miejsc mamy 56, z tym że połowę przeznaczamy dla kobiet, połowę dla mężczyzn. Z doświadczenia wiem, że miejsca dla kobiet szybko się kończą, więc weźcie to pod uwagę.

Cena zależy od tego na jakiego typu pokój się zdecydujecie i na jak długi okres czasu.

Pokój 3-osobowy  940 zł /od osoby

Pokój 2-osobowy: 990 zł/ od osoby

Apartament: 890 zł/od osoby

Pozostanie do 2 stycznia: dopłata 130 zł (nocleg, obiadokolacja 1 stycznia, śniadanie 2 stycznia)

Ceny są już podane wraz z wyżywieniem i Imprezą Sylwestrową.

Aby wziąć udział w imprezie proszę wysłać dane: imię i nazwisko, wiek, adres mailowy i numer telefonu.

Wyjazd opisany jest również na stronie: www.wypadydlasingli.pl 

O przyjęciu decydować będzie data  wpłynięcia zaliczki 300 zł na nasze konto podane w zakładce Kontakt, na naszej stronie

Zapraszamy.

 

Lokalizacja

Kontakt

890zł/ osoba
6 dni 27.12 - 01.01
Napisz wiadomość
lub

Szukaj w okolicy

Polecane w okolicy

Zobacz podobne oferty w okolicy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij