"Ach... ten Nowy York" - widowisko

Ach... ten Nowy York - widowisko - Sylwester
110 zł / osoba
1 noc
Łódź
Żeromskiego 74/76
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www

Opis oferty

Informacje mogą być nieaktualne - zapytaj o ofertę

Nowy York, to... miasto tysiąca świateł, które nigdy nie zasypia. Miasto, gdzie teatr, muzyka i kabaret przenikają się z modą, blichtrem i ekstrawagancją.
Nowy York, to... Broadway, główna ulica Manhattanu, gdzie mieszczą się teatry rozrywkowe i musicalowe stanowiące centrum kulturalne miasta, przyciągające turystów ze wszystkich kontynentów - jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na świecie.
Nowy York, to… Studio 54, w latach siedemdziesiątych XX wieku najpopularniejszy i najbardziej ekskluzywny nocny klub w USA, który mieścił się przy West 54th Street na Manhattanie. Stałymi bywalcami klubu była śmietanka towarzyska świata filmowego i muzycznego.
Nowy York, to… Stolica Mody, gdzie odbywa się „Tydzień mody", najważniejsze wydarzenie w tej branży, które pozwala projektantom i domom mody zaprezentować swoje najnowsze kolekcje. Pokazy couture, kolekcji letnich i zimowych, a także ekskluzywnej bielizny stworzonej przez markę nazwaną na cześć brytyjskiej królowej Wiktorii.
Biorąc pod uwagę niezwykłość Nowego Yorku nie było innej możliwości niż zainspirować się atmosferą tego miasta. W związku z tym, w programie wieczoru sylwestrowego zawarliśmy między innymi największe przeboje broadwayowskich musicali: Upiór w Operze, Alladyn, Król Lew i Chicago, a także piosenki gwiazd muzyki rozrywkowej: Lizy Minelli, Madonny czy Michaela Jacksona, wykonywane przez Paulinę Janczak i Rafała Szatana oraz widowiskowe choreografie zrealizowane przez zespół tancerzy i akrobatów Teatru V6.

„Co jest fajnego w siedzeniu w samotności w pokoju, przyjdź posłuchać, jak gra muzyka, życie to kabaret kolego, chodź do kabaretu”
Liza Minelli, New York, New York, 1977r.

Czas trwania: 1 godz. 30 min. (bez przerwy)
Szczegółowe informacje i rezerwacje:
Biuro Teatru V6
tel.[...]
email: [skontaktuj się]
Biuro i kasa czynne od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 17.00.

Wyświetleń: 6034

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]