Andrzejki na żywo i z humorem

OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę

Opis oferty

Zapraszamy Państwa do spędzenia z nami Wieczoru Andrzejkowego,

STAND UP
Nasze spotkanie rozpoczniemy o godz. 19:00 występem, Grzegorza Halamy z programem "Długo i Szczęśliwie - czyli Intymne Życie Grubasa".
Program Grzegorza Halamy to pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów.
Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych.
INTYMNE ŻYCIE GRUBASA to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się "grubaskowi", wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy.
Ale także o sposobach w jaki upiększają się kobiety, umiejętnym prawieniu komplementów kobietom, o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat relacji kobieta-mężczyzna i o kredycie we Frankach Szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.
UWAGA! Występ będzie rejestrowany na potrzeby wydania na płycie i emisji w TV przez Lubelska.tv

BANKIET
Po występie zapraszamy na bankiet w formie szwedzkiego stołu z muzyką na żywo.
Dania ciepłe, przekąski oraz napoje umilą wspólne spędzenie tego wieczoru. Możliwości odpoczynku zapewni kącik relaksowy z kawą i herbatą.
Organizatorzy zapewniają lampkę wina białego i czerwonego według upodobań. Istnieje możliwość przyniesienia własnych napojów po uzgodnieniu pod tel: [skontaktuj się] lub e-mail: [skontaktuj się]
Bankiet przygotuje bistro IMBIR

 

BILETY: Skontaktuj się

Kontakt

od 40 zł
1 noc 30.11 - 30.11
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Lublin, Akademicka 15

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii