Egipt - Wadi Lahami - Sylwester nurkowy na dalekim południu

Egipt - Wadi Lahami - Sylwester nurkowy na dalekim południu - Sylwester
1 noc
Marsa Alam
pokaż na mapie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www
Wyświetleń: 228

Opis oferty

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj o ofertę
Szukasz alternatywy dla Sylwestra w mrozie i białym puchu? Zapraszamy na dalekie i bezpieczne południe Egiptu gdzie czekają na Ciebie 4 nurkowania dziennie, dziewiczy świat podwodny oraz zabawa sylwestrowa nad samym brzegiem morza! Wadi Lahami to camp nurkowy położony na naprawdę "dalekim południu". Miejsce świetne nie tylko dla nurków na każdym poziomie zaawansowania, ale także dla miłośników ptaków i pustynnej fauny. Jeśli uwielbiasz nurkować i swobodnie czujesz się na łonie przyrody mieszkając bez zbędnych luksusów, to jest to miejsce jest wymarzone dla Ciebie… Przy Wadi Lahami znajdują się słynne rafy Fury Shoals (Lahami Reef, Lahami Shabrour, Shaab Mansour, Abu Galawa, Claudia Reef, Playground Reef i wiele innych), będące schronieniem dla wielu gatunków ryb. Często spotkać się można z dużymi gatunkami pelagicznymi - tuńczykami, ostrobokami, rekinami i rajami. Twarde koralowce, budujące te rafy, uznawane są za najpiękniejsze na świecie, a okolice ecocampu są jednymi z najatrakcyjniejszych miejsc do nurkowania w obrębie całego basenu Morza Czerwonego.

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]