100 dni do Sylwestra – najlepszy czas na podjęcie decyzji

Okres powakacyjny to najlepszy czas na planowanie Sylwestra – pojawia się najwięcej ofert, wszystkie są jeszcze dostępne, a ich ceny są niższe niż w ostatnich miesiącach roku. Według danych portalu Sylwestrowo.pl dokonując rezerwacji już teraz, można zaoszczędzić nawet 20 proc. ceny.

“Last minute” kojarzy się z najkorzystniejszymi ofertami. Jednak w przypadku Sylwestra jest zupełnie inaczej. Im bliżej ostatniego dnia roku, liczba wolnych miejsc na sylwestrowych wydarzeniach drastycznie spada, a ich ceny rosną. Według danych platformy Sylwestrowo.pl, 80 proc. osób wybierających się na zorganizowane imprezy, podejmuje decyzje w okresie od października do grudnia. Zainteresowanie Sylwestrem zaczyna znacząco rosnąć od lipca, a przezorni dokonują rezerwacji nawet rok przed imprezą.

Koniec września i początek października to dobry czas na zastanowienie się nad tym, jak chcemy spędzić Sylwestra. Jeśli sami nie jesteśmy pewni, warto przyjrzeć się bogatej ofercie. Jedni uwielbiają imprezy taneczne, inni wolą spokojniejsze wydarzenia kulturalne, jeszcze inni koniec roku potraktują jako okazję do zagranicznego wypadu. Dokonując rezerwacji teraz, można spodziewać się nawet 20 proc. zniżki – podpowiada Mateusz Goliat, ekspert portalu Sylwestrowo.pl


Organizujesz Sylwestra?

Pozyskaj gości z Sylwestrowo.pl

Dokąd na Sylwestra?

Większość właścicieli restauracji i miejsc noclegowych tworzy oferty sylwestrowe i próbuje przyciągnąć gości wyjątkową okolicą, znakomitą kuchnią lub oryginalnymi atrakcjami. W poprzednim roku najchętniej wybieranym kierunkiem na świętowanie końca roku okazały się góry. Południe Polski było wybierane trzy razy częściej niż morze! Bezdyskusyjnym czynnikiem wpływającym na wybór sylwestrowej lokalizacji są zorganizowane miejskie imprezy. Dlatego największym zainteresowaniem cieszą się oferty w Zakopanem, Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Jednak możliwości jest o wiele więcej! We wszystkich regionach Polski znajdziemy ciekawe propozycje: bale, wieczory spa, spektakle, koncerty czy imprezy dedykowane singlom. Mając do dyspozycji kilka dni, warto rozważyć także atrakcyjne, zagraniczne oferty.

– Sto dni do Sylwestra to nie powód do paniki. To szansa na zorganizowanie tego wyjątkowego dnia na spokojnie, korzystając z pełnego wachlarza możliwości, w atrakcyjnej cenie i bez obawy o dostępność miejsc. Warto to mieć na uwadze, zwłaszcza jeśli planujemy Sylwestra w większej grupie. Już samo planowanie jest wstępem do doskonałej zabawy – dodaje ekspert z Sylwestrowo.pl

Portal Sylwestrowo.pl pomaga w zaplanowaniu sylwestra poza domem. Można tam znaleźć blisko tysiąc różnych propozycji na przywitanie Nowego Roku – m.in. uroczyste bale, imprezy w klubach, pobyty w górach oraz wyjazdy zagraniczne. Już ponad dwa mln Polaków zaplanowało Sylwestra z Sylwestrowo.pl.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *