WYPRZEDANY

Sylwester w Bieszczadach dla 5-6 osób (+ ew. Święta)

Opis oferty

OSTATNI WOLNY DOMEK !!!

 Domek Standard cena 2600 zł za 5  nocy (maks. 6os.) 

Cena za pakiet sylwestrowy obejmuje pobyt 5 nocy w dowolnym terminie dla maks. 6 osób w domku.W przypadku mniejszej ilości osób lub nocy cena pozostaje bez zmian. 

Możliwy pobyt Świąteczno - Sylwestrowy w cenie 3900 zł za 10 nocy w dowolnym terminie dla maks. 6 osób ( możliwość zamówienia cateringu wigilijnego lub stolika w oddalonej o 3 km restauracji hotelowej)

Domek ma jedną sypialnię 4 osobową oraz salon z możliwością spania na rozkładanej kanapie. Dodatkowo jest aneks kuchenny, łazienka oraz taras. 

  • Domki ogrzewane kominkiem z automatycznym podajnikiem – nie trzeba pilnować, dorzucać drewna, zawsze jest ciepło a ogień skaczący za szybą tworzy nastrojowy klimat.
  • W domkach bezpłatny internet WiFi oraz pakiet NC+ z ponad 108 polskich kanałów w tym 34 HD, 12 bajkowych oraz Canal+

Zapraszamy również rodziny z dziećmi - obok w domku rodzina z dziećmi więc będzie cisza i spokój :)

Atrakcje w okresie Sylwestrowym:

 

OGNISKO SYLWESTROWE – w noc sylwestrową rozpalamy pod wiatą ognisko. W takt tanecznej muzyki chętni goście powitają razem Nowy Rok w błysku fajerwerków.

 

KULIG – wyjazd na kulig ciągnięty przez konie, powrót kuligu z pochodniami, ognisko z kiełbaską, herbatą i grzańcem. Cena od osoby dorosłej 75 zł, dziecko 65 zł. Dojazd na miejsce imprezy busem.

 

SKUTERY ŚNIEŻNE – wyprawa skuterem śnieżnym po bieszczadzkich, ośnieżonych bezdrożach. Frajda, adrenalina i niezapomniane wrażenia. Cena za 1-godzinną przejażdżkę za przewodnikiem 100 zł za osobę.(skutery 2 osobowe)

Kontakt

Oferta została wyprzedana. Możesz skorzystać z formularza jeśli masz pytania do organizatora.
od 433 zł za osobę
15 dni 22.12 - 05.01
Polańczyk Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Polańczyk, Wola Matiaszowa 30

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii