https://flic.kr/p/dsSV9g

Fajerwerki i pokaz laserowy podczas Sylwestra w Szczecinie.

Jedne miasta decydują się odejść od tradycji fajerwerków na rzecz pokazu laserowego, inne pozostają przy pokazie sztucznych ogni. W Szczecinie będzie jedno i drugie! Jakie jeszcze atrakcje czekają na mieszkańców?

Oczywiście nie obyłoby się bez świetnej muzyki. Imprezę rozpocznie występ C-Boola, następnie atmosferę rozgrzeją Mrozu i Kasia Popowska. Zaplanowano także pokazy laserowe, czyli spektakl przestrzenny, podczas którego Jasne Błonia wypełnią się niesamowitymi efektami i cudownymi kolorowymi światłami. To wszystko dopełnią tańczące w rytm muzyki płomienie ognia.

Niezwykle ciekawy będzie także laserowy mapping wież i innych dzieł architektonicznych. Wszystko dopełni niesamowity pokaz fajerwerków.

To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

Zobacz również

Jedna myśl nt. „Fajerwerki i pokaz laserowy podczas Sylwestra w Szczecinie.”

  1. Dokładnie zgranie muzyki z pokazem to ważna kwestia ale jak się to wszystko połączy to wychodzi przepiękne show u nas w Szczecinie jest mega na sylwestra mi się zawsze podobało to co miasto przygotowuje na sylwestra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>