Gry towarzyskie - WymarzonySylwester.pl

Gry towarzyskie na sylwestra

Na Sylwestra większość z nas woli wybrać się na imprezę zorganizowaną lub wyjechać za granicę. Jest to oszczędność czasu a niekiedy można natrafić na ofertę w bardzo korzystnej cenie. Może się jednak zdarzyć, że Sylwestra przyjdzie nam spędzić w domu. Nierzadko w towarzystwie dzieci. W takim przypadku warto pomyśleć o nieco bardziej kreatywnym zorganizowaniu sobie czasu.

Jeżeli spędzamy Sylwestra w domu w kilka osób możemy zagrać w kalambury. Podzielmy się na co najmniej dwie grupy i bawmy w zgadywanie postaci z bajek czy popularnych książek.

Świetnym pomysłem jest też zorganizowanie konkursu tanecznego lub karaoke. Jest to bardzo dobry sposób na rozładowanie energii dla naszych pociech.

Kolejnym pomysłowym rozwiązaniem będzie zabawa w Twistera. Jest to ogromna plansza z namalowanymi na niej kółkami w różnych kolorach, na których należy kolejno ustawiać stopy i ręce zgodnie z zasadami.

Możemy też zagrać w Państwa i Miasta. Jest to gra , która ma charakter uniwersalny , sprzyja kreatywnemu myśleniu i gwarantuje dobrą zabawę uczestników w różnym wieku, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Taką grę można tez zastąpić inną – Scrabble , która również adresowana jest do osób w różnym wieku.

Autor

@Malgorzata

Studentka etnografii na specjalności - antropologia kulturowa. Redaktorka magazynu dla studentów. Od dziecka pasjonuje się tańcem, od 5 lat intensywnie trenuje salsę.

2 myśli do „Gry towarzyskie na sylwestra”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *