Sylwester w Krakowie 2014 - WymarzonySylwester.pl

Huczny Sylwester 2014/2015 w Krakowie z TVN

Królowe i królowie polskiej sceny muzycznej zawitają 31 grudnia do Krakowa, aby hucznie powitać nadchodzący Nowy Rok wraz z tłumem mieszkańców i przyjezdnych. Hasło tegorocznego sylwestra to „Kraków – Miasto Królów”. Dzięki udanej zeszłorocznej współpracy miasta z telewizją TVN, transmisję tegorocznego miejskiego koncertu sylwestrowego ponownie powierzono tej stacji.

5 godzin muzyki non stop

Wśród gwiazd, które pojawią się na sylwestrowej scenie znajdą się m.in. Agnieszka Chylińska, Kayah, Zakopower, Wilki, Feel, IRA, Grzegorz Hyży, Red Lips. Znane i kochane przez Polaków przeboje będą grane bez przerwy przez 5 godzin! Miasto postawiło w tym roku na większą liczbę wykonawców, a tym samym na więcej zabawy. Oprawę taneczną widowiska zapewni Agustin Egurrola z grupą VOLT.

Wszystkie gwiazdy, które wystąpią na miejskim sylwestrze w Krakowie zobaczysz na: http://miasto.nasylwka.pl/krakow

Impreza rozpocznie się już o godzinie 19:00. Telewizyjna transmisja wystartuje godzinę później. Wstęp wolny.

Koncert poprowadzą prezenterzy TVN: Agnieszka Szulim, Marcin Prokop, Patrycja Kazadi i Olivier Janiak.

Dużo gwiazd, ale bez fajerwerków

Choć w tym roku na scenie będzie więcej gwiazd niż rok temu, to organizatorzy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni. Jak tłumaczą spowodowane to jest niepewną pogodą oraz skargami właścicieli pobliskich kamienic, którzy narzekali na pozostałości fajerwerków na ich posesjach po pokazie.

Zobacz również

2 myśli nt. „Huczny Sylwester 2014/2015 w Krakowie z TVN”

  1. Jeśli ktoś szuka tani nocleg w Krakowie na Sylwestra 2014/2015 to proponuje w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Noclegi za 20 zł, mega tanio jak na Kraków. Tani nocleg, impreza we własnym zakresie :)

  2. Kraków pod względem jet super. Nie dość że sylwester EXTRA zabawa za darmo, to jeszcze dofinansowuje noclegi. Np w szkolnym schronisku młodzieżowym na grochowej za 2 dychy jest nocleg na sylwestra. Inne miasta powinny brać przykład, że można dla młodych ludzi zoorganizować super imprezę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>