Sylwester w Krakowie 2014 - WymarzonySylwester.pl

Huczny Sylwester 2014/2015 w Krakowie z TVN

Królowe i królowie polskiej sceny muzycznej zawitają 31 grudnia do Krakowa, aby hucznie powitać nadchodzący Nowy Rok wraz z tłumem mieszkańców i przyjezdnych. Hasło tegorocznego sylwestra to “Kraków – Miasto Królów”. Dzięki udanej zeszłorocznej współpracy miasta z telewizją TVN, transmisję tegorocznego miejskiego koncertu sylwestrowego ponownie powierzono tej stacji.

5 godzin muzyki non stop

Wśród gwiazd, które pojawią się na sylwestrowej scenie znajdą się m.in. Agnieszka Chylińska, Kayah, Zakopower, Wilki, Feel, IRA, Grzegorz Hyży, Red Lips. Znane i kochane przez Polaków przeboje będą grane bez przerwy przez 5 godzin! Miasto postawiło w tym roku na większą liczbę wykonawców, a tym samym na więcej zabawy. Oprawę taneczną widowiska zapewni Agustin Egurrola z grupą VOLT.

Wszystkie gwiazdy, które wystąpią na miejskim sylwestrze w Krakowie zobaczysz na: http://miasto.nasylwka.pl/krakow

Impreza rozpocznie się już o godzinie 19:00. Telewizyjna transmisja wystartuje godzinę później. Wstęp wolny.

Koncert poprowadzą prezenterzy TVN: Agnieszka Szulim, Marcin Prokop, Patrycja Kazadi i Olivier Janiak.

Dużo gwiazd, ale bez fajerwerków

Choć w tym roku na scenie będzie więcej gwiazd niż rok temu, to organizatorzy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni. Jak tłumaczą spowodowane to jest niepewną pogodą oraz skargami właścicieli pobliskich kamienic, którzy narzekali na pozostałości fajerwerków na ich posesjach po pokazie.

Autor

@Anna

Zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć, balów i bankietów. Pracuje również jako animator zabaw dla dzieci, gdzie angażuje pasję i wiele pozytywnej energii.

2 myśli do „Huczny Sylwester 2014/2015 w Krakowie z TVN”

  1. Jeśli ktoś szuka tani nocleg w Krakowie na Sylwestra 2014/2015 to proponuje w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Noclegi za 20 zł, mega tanio jak na Kraków. Tani nocleg, impreza we własnym zakresie 🙂

  2. Kraków pod względem jet super. Nie dość że sylwester EXTRA zabawa za darmo, to jeszcze dofinansowuje noclegi. Np w szkolnym schronisku młodzieżowym na grochowej za 2 dychy jest nocleg na sylwestra. Inne miasta powinny brać przykład, że można dla młodych ludzi zoorganizować super imprezę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *