Sylwester w Koszalinie z Honoratą Skarbek - WymarzonySylwester.pl

Huczny Sylwester miejski w Koszalinie – zaśpiewa Honey!

Koszalin rozpocznie świętowanie o godzinie 23.30 na parkingu przy Amfiteatrze. Organizatorem jak co roku jest Centrum Kultury 105, które tegorocznego sylwestra postanowiło uświetnić występem Honoraty „Honey” Skarbek. Koncert, po którym możemy spodziewać się prawdziwych- dosłownie i w przenośni- fajerwerków, zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza rozpocznie się przed północą, druga zaś- po planowanym pokazie sztucznych ogni i życzeniach składanych przez organizatorów i władze miasta.

Honorata „Honey” Skarbek to młoda wokalistka, która zyskała popularność dzięki internetowi, a konkretnie- dzięki prowadzonym przez siebie blogom (6 mln. odwiedzeń w ciągu miesiąca). Zauważona i doceniona przez internautów może pochwalić się dziś ponad 38 mln. odsłon swojego kanału na YouTube.

Debiutancka płyta Honey ukazała się 2011 roku. Od tamtej pory piosenkarka zdobyła wiele nagród, m.in. nagrodę specjalną Super Expressu przyznaną podczas festiwalu w Opolu, nagrodę internautów w festiwalu TOP TRENDY 2011 w Sopocie i nagrodę dla wokalistki roku 2012 przyznaną przez radio FAMA. Największe przeboje Skarbek to „Runaway”, „No One” i „Sabotaż”. Drugi album artystki pt. „MILLION” ukazał się w kwietniu tego roku, a zamieszczone tam utwory na pewno będzie można usłyszeć w Koszalinie.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>