Patronat medialny

patronat sylwestrowo
Jesteś 
organizatorem wydarzenia lub prowadzisz ciekawą inicjatywę które mogłyby zainteresować odwiedzających serwis Sylwestrowo.pl? Skontaktuj się z nami na adres patronat@itur.pl – chętnie obejmiemy patronatem imprezę i będziemy promować ją w obrębie serwisu!

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?
Informacje o wydarzeniu publikujemy w przewodniku Sylwestrowo.pl  w formie artykułu z dowolną ilością tekstu i zdjęć (w tekście mogą znaleźć się również dane kontaktowe, mapa z lokalizacją eventu).

Wzmianka o wydarzeniu pojawi się również w serwisie Sylwestrowo.pl na odpowiedniej podstronie miejscowości (lub regionu), w której odbywa się impreza.

Powiadom nas również jeśli jesteś zainteresowany reklamą wydarzenia w serwisach społecznościowych. Wypromujemy je również na naszym profilu na Facebooku i Instagramie.

Dodatkowo logo imprezy wstawione zostanie w naszym dziale “Patronat medialny”.

CZEGO OCZEKUJEMY W ZAMIAN?
W zamian za szeroką promocję wydarzenia oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu lub bannera wraz z odnośnikiem na stronie www imprezy.

Zachęcamy do umieszczenia naszego logotypu w materiałach promocyjnych wydarzenia takich jak ulotki czy plakaty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>