Pomysły

Prezentujemy porady zarówno na sylwestra ze znajomymi, we dwoje, z dziećmi czy w samotności. Niezależnie od tego jak przywitasz Nowy Rok – we własnym domu, na sali, w klubie, na wyjeździe czy imprezie miejskiej, warto się przygotować do świętowania. Chcesz dowiedzieć się kto wystąpi w Twoim mieście na koncercie sylwestrowym, co grają w kinach i teatrach? Szukasz informacji o pogodzie lub programie telewizyjnym na sylwestra? U nas sprawdzisz najświeższe informacje sylwestrowe!

100 dni do sylwestra

100 dni do sylwestra

Już za 100 dni czeka nas jeden z najbardziej hucznych i wesołych dni w tym roku! Zaplanuj go odpowiednio wcześniej, by uniknąć niepotrzebnego stresu i komplikacji.

Na Sylwestrowo.pl znajdziesz ofertę idealną dla siebie. Czy to na balu lub w góralskiej chacie. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Historia Sylwestra - WymarzonySylwester.pl

Historia Sylwestra, czyli skąd wziął się zwyczaj hucznego świętowania?

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Pisaliśmy już o tym, jak można w ciekawy sposób spędzić go w gronie najbliższych i znajomych, jak modnie ubrać się na sylwestrowy bal. Nie zabrakło również pomysłów na dekorację dla tych, którzy 31 grudnia będą bawić się na domówce. Dla wielu z nas jest on bowiem dniem szalonej zabawy. Ale dlaczego? Skąd wziął się zwyczaj hucznego świętowania sylwestra? Czas na krótką lekcję historii. Czytaj dalej