Jak zrobić fantastyczne zdjęcia w Sylwestra, czyli fotografowanie fajerwerków.

Jak robić zdjęcia na nocnym tle, które uchwycą blask fajerwerków i zimnych ogni? Sylwester i Nowy Rok to niebywała okazja do szlifowania swoich umiejętności fotograficznych, a także uwiecznienia ostatnich, szampańskich momentów starego roku. Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć świetnie pamiątkowe zdjęcia z Sylwestra? Przeczytaj nasz artykuł.

Czytaj dalej Jak zrobić fantastyczne zdjęcia w Sylwestra, czyli fotografowanie fajerwerków.

Jak obchodzi się karnawał w Polsce, a jak na świecie?

Uwielbiasz karnawał, ale zastanawiasz się jak się go spędza na świecie? Tradycje i czas karnawału są nieco inne na świecie niż w Polsce. Przeczytaj koniecznie jakie.
Czytaj dalej Jak obchodzi się karnawał w Polsce, a jak na świecie?

Jak spędzić karnawał? Pomysły na udaną zabawę karnawałową

Karnawał zbliża się wielkimi krokami, a Tobie brakuje pomysłu jak go spędzić? Spokojnie, jest wiele opcji do wyboru. Od wyjazdu za granicę po zabawę w klubie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. 
Czytaj dalej Jak spędzić karnawał? Pomysły na udaną zabawę karnawałową

Jak zorganizować udaną imprezę karnawałową?

Jeśli wolisz domówki, zorganizuj własne przyjęcie karnawałowe. Wykaż się pomysłowością, zaproś znajomych i bądź gospodarzem szalonej i niezapomnianej nocy!
Czytaj dalej Jak zorganizować udaną imprezę karnawałową?

Karnawałowe propozycje – gdzie wyjechać, gdzie się bawić?

Brak planów na karnawał? Spokojnie, jak zawsze mamy dla Was ciekawe propozycje. Przeczytaj artykuł, zastanów się na spokojnie i wybierz coś dla siebie.
Czytaj dalej Karnawałowe propozycje – gdzie wyjechać, gdzie się bawić?