Romantyczny Sylwester we dwoje – Pomysły i rady

Sylwestrowi często towarzyszą huczne imprezy oraz piecie szampana, ale bardzo łatwo jest zamienić imprezową noc na romantyczny wieczór sylwestrowy z ukochaną osobą. Kolacja w nastrojowej restauracji czy egzotyczna wycieczka nie wyczerpują możliwości miłego spędzenia czasu z osobą na której nam najbardziej zależy. Istnieje bowiem wiele innych alternatyw organizacji romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Jeśli mamy trochę pieniędzy możemy zaplanować wiele scenariuszy spędzenia tej wyjątkowej i ostatniej nocy w roku. Może ona przebiegać analogicznie do poniższego planu.

Przygotuj pyszne sylwestrowe potrawy

Pomyśl o zapewnieniu wyśmienitej kuchni. Poszukaj w okolicy dobrych restauracji, a następnie dokonaj rezerwacji. Problemem może być zbyt późna rezerwacja, ale przy dobrze zaplanowanej wcześniej liście restauracji na pewno znajdziesz wolny stolik.

Zarezerwuj pokój w hotelu

Poszukaj i zabukuj pokój w ekskluzywnym hotelu lub przytulnym apartamencie. Unikaj jednak proponowanych przez hotel pakietów, które zazwyczaj sprowadzają się do zorganizowanych imprez z nieznajomymi ludźmi. Pamiętaj, że to ma być tylko wasz wieczór, a romantyczna atmosfera pojawia się tylko kiedy jesteś sam na sam z osobą, którą kochasz. Najlepiej trzymać się również z dala od barów – oczywistym jest z jakiego powodu.

Zatroszcz się o niezwykły prezent

Bardzo dobrze jest, aby w Sylwestra obdarować ukochaną lub ukochanego miłym prezentem. Może to być biżuteria, kwiaty, perfumy lub dobre wino. Nie zapomnij jednak dołączyć jakiegoś drobiazgu mówiącego – “Kocham Cię!”.

Podczas tegorocznego Sylwestra niech twoja miłość wie, jak bardzo ją kochasz. Powiedz to, uśmiechnij się, potrzymaj za rękę, przytul delikatnie. Spraw, aby w tę noc komercyjne gadżety były mało ważne, a na znaczeniu zyskały romantyczne spojrzenia i zmysłowe pocałunki.

Autor

@Katarzyna

Zawodowo związana z branżą eventową oraz turystyczną. Prywatnie pasjonuje się modą, wizażem i kuchnią. Od niedawna zafascynowana trybem życia w stylu "slow". Zawsze uśmiechnięta, nigdy nie ogląda się za sienie (no chyba, że złamie obcas).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *