Sylwester w Łodzi w Manufakturze - WymarzonySylwester.pl

Sylwester 2013 w łódzkiej Manufakturze – będzie pokaz sztucznych ogni

Podobnie jak w ubiegłych latach na rynku łódzkiej Manufaktury odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Potrwa on ok. 10 min i przeprowadzony będzie przez profesjonalną firmę.

Władze miasta zrezygnowały w tym roku z organizacji miejskiego Sylwestra z powodu ograniczeń budżetu o czym pisaliśmy już wcześniej: Sylwester miejski 2013 w Łodzi nie odbędzie się – miasta nie stać. Manufaktura to zatem jedyne miejsce w mieście, gdzie można spędzić Sylwestra pod chmurką. Co prawda i tutaj nie planuje się sylwestrowego koncertu, ale pokaz fajerwerków jest warty zobaczenia. W poniższym filmie można zobaczyć jak wyglądał w ubiegłym roku.

Organizatorzy zadbali w tym roku również o większe bezpieczeństwo mieszkańców, którzy przyjdą na pokaz. Powstanie bowiem specjalnie odgrodzona bezpieczna strefa, do której zabronione będzie wnoszenie alkoholu i fajerwerków.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>