Sylwester we Wrocławiu 2014/2015 - WymarzonySylwester.pl

Sylwester 2014 z TVP2 we Wrocławiu – znamy gwiazdy!

Sylwester miejski we Wrocławiu, w tym roku po raz kolejny zostanie już zorganizowany przez miasto razem z TVP 2. Gala koncertowa rozpocznie się o godz 20:00. i potrwa aż do godziny 01:50!

Na Wrocławskim Rynku gościć będą takie gwiazdy jak Donatan & Cleo, Bajm, Afromental, Perfect, Lemon, Patrycja Markowska, Pectus, Margaret, Rafał Brzozowski, Bracia, Mesajah, Marek Piekarczyk, Natasza Urbańska, Piersi.

Hasło przewodnie tegorocznego sylwestra we Wrocławiu to “Muzyczna podróż bez granic po krajach Europy” i nawiązuje do zaszczytu otrzymania przez miasto w 2016 roku tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Na scenie usłyszymy zatem największe przeboje europejskiej muzyki rozrywkowej. Odwiedzimy muzycznie Anglię, Szwecję, Francję a nawet Bałkany. Nie zabraknie też polskich hitów. Łącznie zaśpiewanych zostanie 50 przebojów!

Zaśpiewają również goście z za granicy: Drupi i lider zespołu Modern Talking – Thomas Anders.

Pełną i aktualną listę wykonawców prezentuje strona http://miasto.nasylwka.pl/wroclaw

Rozbawiać widzów będzie w tym roku Kabaret Skeczów Męczących.

W rolę prowadzących wcielą się Tomasz Kammel i Halina Mlynkowa oraz Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

Wstęp na koncert jest wolny.

Sylwester z Dwójką we Wrocławiu będzie organizowany jeszcze co najmniej do 2017 roku. Rok 2013 owocował w wiele atrakcji, cała impreza odbyła się w klimacie disco. Mogliśmy zobaczyć takie sławy jak Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek czy Edyta Górniak.

3 myśli do „Sylwester 2014 z TVP2 we Wrocławiu – znamy gwiazdy!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *