Sylwester w Częstochowie - WymarzonySylwester.pl

Sylwester miejski 2014 w Częstochowie z Varius Manx

Agata Dziarmagowska oraz Varius Manx – w 2014 roku te właśnie gwiazdy zobaczysz na sylwestrze plenerowym w Częstochowie. Noworoczne szaleństwo rozpocznie się o godz 21:00 na Placu Biegańskiego.

Występ Dziarmagowskiej, obecnie znanej gwiazdy młodej polskiej sceny muzycznej, a wcześniej uczestniczki programów „Mam Talent” i „X-Factor” rozpocznie się o godzinie 21:00. Artystka zachwyci publiczność m.in utworem: „Mogę wszystko, nic nie muszę”, który został nagrany także w wersji angielskiej.

Varius Manx zagra o 23:15 wraz z nową wokalistą Edytą Kuczyńską, która dołączyła do grupy rok temu na występie jubileuszowym zespołu, 50. Festiwalu w Opolu. Przypomnijmy ich pierwszy wspólny singiel pt. „Mamy teraz siebie”. Zespół będzie grał do końca z jedną przerwą, kiedy to odbędzie się pokaz pirotechniczny.

Zapowiada się wspaniała zabawa. Wstęp jest wolny.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>