Sylwester w Gdańsku

Sylwester miejski 2016/2017 w Gdańsku – będzie koncert!

Po raz kolejny Plac Targowy w Gdańsku stanie się miejscem szampańskiej zabawy sylwestrowej mieszkańców. Miasto zachęca do zabawy na „Gdańskiej Nocy Sylwestrowej” już od godziny 22:00, o której to rozpocznie się koncert.

Po koncercie tuż przed północą władze miasta złożą życzenia zebranym na placu mieszkańcom. Punktualnie o północy odbędzie się zachwycający, 15-minutowy pokaz sztucznych ogni z muzyką.

Gdańsk ponownie zachęca do ekologicznej zabawy podczas sylwestra organizując „Sylwestrowy Konkurs Butelkowy„. Aby wziąć w nim udział wystarczy wrzucić do specjalnie przygotowanych pojemników szklane butelki z kartką papieru w środku, na której zapisane będzie imię, nazwisko i numer telefonu. Mogą to być np. butelki po szampanie. Butelki można wrzucić do 4 stycznia 2016 roku. Losowanie wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają cenne nagrody.

Sprawdź oferty Sylwestrowe z Gdańska

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>