Sylwester w Warszawie - mapa

Sylwester miejski pod stadionem – Sylwester Narodowy!

31 grudnia zapraszamy warszawiaków i gości stolicy na błonia stadionu PGE Narodowy, gdzie wspólnie powitamy Nowy Rok na największej otwartej imprezie roku. Zanim jeszcze wybije północ, ogromną dawkę energii dostarczy nam gwiazda wieczoru – brytyjski zespół The Kooks.

Artyści tworzący tę niezwykle popularną również w Polsce grupę pochodzą z Brighton są zaliczani są do czołówki brytyjskiej sceny na równi z Oasis czy Coldplay. W swojej muzyce nie ograniczają się do jednego kierunku, wciąż poszukują i zaskakują. Ich twórczość to mieszanka rocka, punku, ska, reggae, funku i bluesa.

Mają na swoim koncie cztery albumy studyjne, które rozchodzą się błyskawicznie w milionowych nakładach. „She moves in her own way”, „Naive” czy „See me now” to tylko niektóre z hitów zespołu, dzięki którym zyskali sławę i wiernych fanów na całym świecie. Swoim ostatnim albumem „Listen”, który określany jest przez krytykę jako ich najlepszy materiał, udowadniają, że nie spoczęli na laurach. Znajdziemy tam efekty muzycznych podróży i nowych inspiracji soulem, r’n’b czy hip hopem. „- Nigdy nie gramy dwa razy w ten sam sposób” – mówi leader kapeli Luke Pritchard.- Publiczność w Warszawie może spodziewać się wyjątkowego show, które będzie znakomitym zwieńczeniem mijającego roku.

Poza The Kooks na scenie zobaczymy tego wieczoru zespoły: Lemon, GrubSon i Perfect. Tuż po północy, po oszałamiającym pokazie świetlno-pirotechniczym publicznością zawładnie król elektronicznych brzmień – DJ Paul van Dyk.

Jak bez problemów trafić na miejsce imprezy? Sprawdźcie plan sylwestrowej zabawy, dzięki któremu nie zmarnujecie czasu i będzie na miejscu punktualnie!

Sylwester w Warszawie - mapa

Na koniec prezentujemy oficjalny plakat sylwestrowej zabawy na błoniach Stadionu PGE Narodowy.

Sylwester w Warszawie - plakat

Autor

@Katarzyna

Zawodowo związana z branżą eventową oraz turystyczną. Prywatnie pasjonuje się modą, wizażem i kuchnią. Od niedawna zafascynowana trybem życia w stylu "slow". Zawsze uśmiechnięta, nigdy nie ogląda się za sienie (no chyba, że złamie obcas).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *