Sylwester tylko we dwoje – romantyczna noc

Jesteście świeżą para, gdy jeszcze nie można się rozstać z drugą połówką nawet na chwilę? A może na przestrzeni wieloletniego związku nie mieliście szansy na Sylwestra tylko we dwoje? Nieważne dlaczego, ważne, że się kochacie i ten wyjątkowy wieczór chcecie spędzić z wyjątkową osobą. Zastanówcie się co lubicie razem robić i spędźcie tego Sylwestra tak jak sobie to wymarzyliście.

Romantyczna kolacja

Zjedzcie coś. Odpowiednio wcześniej wybierzcie się na zakupy, aby uniknąć długich kolejek. Spotkajcie się też trochę wcześniej, aby zdążyć przygotować potrawy odpowiednio wcześnie, nim nastanie północ. Oczywiście nie zapomnijcie udekorować stołu. Ustawcie świece, rozłóżcie kolorowe serwetki, szklanki i kieliszki do wina w odpowiednich kolorach. Wstawcie do wazonu bukiet kwiatów. Możecie zacząć posiłek od wzajemnego karmienia się! Nie polecamy jednak, aby jeść tak całą kolację, bo groziłoby to jej wystygnięciem. 😉

Nie zapomnijcie o deserze! Truskawki z bitą śmietaną, sałatka owocowa z polewą czekoladową i bitą śmietaną, a do tego wafelki, a może kawior? Dobrze, aby nie wybrać ciężkiego deseru, aby nie przeciążać niepotrzebnie żołądka.

Ten wieczór jest wasz

Niech każde z was na kilka dni wcześniej przygotuje zestaw zdjęć, pamiątek, listów, kartek walentynkowych – wszystkiego co otrzymaliście od drugiej połowy. Po nasyceniu głodu porozmawiajcie o wspólnie spędzonych chwilach, opowiedzcie sobie, które były szczególnie ważne i z jakich powodów. Może nigdy tak ze sobą nie rozmawialiście, a teraz będziecie mieli trochę czasu na to. W końcu filmy oglądać można cały rok, a podsumowanie roku najlepiej zrobić przed wstąpieniem w nowy. Będzie miło jeżeli po wszystkim wzbogacicie sobie nawzajem puzderka z pamiątkami. Mogą to być wspólne zdjęcia z tego wieczoru, przygotowane wcześniej listy miłosne lub wspólnie namalowany obraz. Dobrym pomysłem jest również podarowanie sobie drobnych prezentów. To czas na dary od serca.

Noworoczny toast

Zgodnie z tradycją o północy należy wypić szampana, złożyć sobie życzenia noworoczne i wystrzelić fajerwerki. Bez względu na to czy wychodzicie na dwór popatrzeć na sztuczne ognie, czy będziecie obserwować je przez okno, warto abyście mieli przygotowane w zanadrzu specjalne kieliszki i schłodzony szampan. Złóżcie sobie życzenia. Nich będą wyjątkowe i wprowadzą was w kolejny udany wspólny rok.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *