Sylwester w kinie – przedpremierowe pokazy i nietypowe seanse

Sylwester w kinie od kilku lat stał się bardzo popularny. Stoi za tym niewielki koszt, poznanie nowej formy rozpoczęcia Nowego Roku oraz możliwość połączenia pasji oglądania filmów z zabawą sylwestrową. Nie ma przy tym podziały na wiek, to opcja dla każdego.

Wystarczy wybrać seans z odpowiadającymi nam filami, ale trzeba przyznać, że w większości opcję tą wybierają młode osoby. Zatem skoro budzi tak duże zainteresowanie, może warto zastanowić się nad tą opcją w tym roku? Nie trzeba wybierać największego kina w mieście, równie dobrą atmosferę i zabawę oferują małe kina. Już w okolicach listopada pojawiają się pierwsze informacje i zaproszenia na Sylwestra.

Kina proponują różne kombinacje filmów, dostosowanych do naszych oczekiwań. Każdy znajdzie coś dla siebie i romantyczne dusze, i osoby lubiące kino akcji, grozy. Aby wzbudzić jak największe zainteresowanie widzów, często z okazji Sylwestra przygotowywane są pokazy przedpremierowe, najciekawsze filmy przyszłego roku. Jednak kino to nie tylko filmy. W przerwach między seansami na widzów czeka specjalnie przygotowany poczęstunek (szwedzki stół lub niekiedy również ciepłe posiłki), drinki oraz szampańska zabawa taneczna. Scena kinowa zmienia się w parkiet, co jest niespotykanym widokiem. Organizowane są także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Zazwyczaj noc sylwestrowa w kinie zaczyna się po 20, pokazy filmowe trwają do ok. 2, a całość jeśli zawiera zabawę taneczną trwa do białego rana. Nie pozostaje nic innego jak życzyć dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *