photo-1482245294234-b3f2f8d5f1a4

Sylwester w muzeum – artystyczne uniesienia na Nowy Rok

Wiele polskich muzeów zaprasza w Sylwestra na niezwykłe wydarzenia. Bardzo często w ostatni dzień roku muzea przygotowują premierowe wystawy lub jednorazowe i wyjątkowe wystawy specjalne, które zobaczymy wyłącznie w czasie sylwestrowej nocy. Oprócz wystaw w Sylwester w muzeach organizowane są pokazy filmowe i prezentacje multimedialne. W wielu przypadkach muzea są niedostępne podczas sylwestrowego wieczoru, ale za to w ciągu dnia oferują darmowy wstęp.

Zdarza się również, że muzeum podczas sylwestrowej nocy zamienia się w dyskotekę lub salę balową, gdzie wielu ludzi ma możliwość powitania Nowego Roku podczas zabawy tanecznej lub bankietu. Bez względu na rodzaj wydarzenia jakie czeka na gości w muzeum, bez wątpienia nie może zabraknąć noworocznego toastu z lampką szampana. Warto życzyć sobie w tym czasie wielu niezapomnianych, artystycznych uniesień i wzruszeń w przyszłym roku.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>