photo-1452878964126-81135387b19f

Sylwester w pociągu – szalona zabawa w jadącym składzie

Niesamowite wrażenia zagwarantuje sylwestrowa impreza w pociągu. Nie będzie to z pewnością nudna podróż do jakiej przywyknąć można w PKP na co dzień. 
W specjalnie przygotowanych na tę okazję wagonach z wymontowanymi siedzeniami odbędzie się impreza taneczna w rytm muzyki, którą zapewni profesjonalny DJ. Bujający się na zakrętach skład i drgająca podłoga rozhuśta wszystkich uczestników do szalonego tańca. W wagonach przygotowany będzie oczywiście poczęstunek w formie szwedzkiego stołu. Po dotarciu do stacji docelowej na uczestników czekać będzie ciepły posiłek wydawany z lokomotywy i grill na peronie. O północy wzniesiony zostanie toast sylwestrowy. Następnie pociąg z bawiącymi się pasażerami wróci z powrotem.

O ile powyższa oferta skierowana jest raczej do ludzi młodych to dla starszych przygotowywany jest również bal sylwestrowy w pięknie udekorowanym parowozie, który odjedzie ze stacji w blasku sztucznych ogni. W wagonach czekać będzie na gości wagon restauracyjny gdzie podawane będą ciepłe posiłki oraz przekąski oraz wagon z salą taneczną, na której przygrywała będzie orkiestra. Na miejscu docelowym zorganizowane zostanie ognisko, a goście wypiją lampkę sylwestrowego szampana. Co roku około 300 osób bierze udział w balu w pociągu.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>