Sylwester z Polsatem 2017/2018: Znamy już pierwsze szczegóły!

Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej imprezy Sylwestrowej w Katowicach! Kolejny już raz impreza odbędzie się we współpracy z telewizją Polsat, a gwiazdą będzie Alvaro Soler. W zeszłym roku było to jedno z najgorętszych powitań Nowego Roku. Jak będzie tym razem i kto wystąpi?

O tym, że tegoroczna impreza sylwestrowa odbędzie się na placu przy Spodku wiedzieliśmy już w październiku, jednak wtedy nie znaliśmy żadnych szczegółów. Główną gwiazdą będzie popularny wokalista znany m.in. poprzez utwór “Sofia” – Alvaro Soler. Jego gorące rytmy z pewnością porwą wszystkich do tańca. Swój udział potwierdziła także Ewa Farna, a z nieoficjalnych źródeł wiemy, że na scenie ma się również pojawić znany zespół Disco Polo – “Piękni i Młodzi”. Szczegółowy plan imprezy będzie znany w najbliższych dniach.

Dwie ostatnie edycje Sylwestrowej Mocy Przebojów odniosły wielki sukces, dlatego też oczekiwania co do tegorocznej imprezy są duże. W ubiegłych latach przybyli goście bawili się przy utworach m.in. Kamila Bednarka, Michała Wiśniewskiego, Eweliny Lisowskiej czy Grzegorza Hyży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *