Sylwester z Polsatem 2017/2018: Znamy już pierwsze szczegóły!

Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej imprezy Sylwestrowej w Katowicach! Kolejny już raz impreza odbędzie się we współpracy z telewizją Polsat, a gwiazdą będzie Alvaro Soler. W zeszłym roku było to jedno z najgorętszych powitań Nowego Roku. Jak będzie tym razem i kto wystąpi?

O tym, że tegoroczna impreza sylwestrowa odbędzie się na placu przy Spodku wiedzieliśmy już w październiku, jednak wtedy nie znaliśmy żadnych szczegółów. Główną gwiazdą będzie popularny wokalista znany m.in. poprzez utwór „Sofia” – Alvaro Soler. Jego gorące rytmy z pewnością porwą wszystkich do tańca. Swój udział potwierdziła także Ewa Farna, a z nieoficjalnych źródeł wiemy, że na scenie ma się również pojawić znany zespół Disco Polo – „Piękni i Młodzi”. Szczegółowy plan imprezy będzie znany w najbliższych dniach.

Dwie ostatnie edycje Sylwestrowej Mocy Przebojów odniosły wielki sukces, dlatego też oczekiwania co do tegorocznej imprezy są duże. W ubiegłych latach przybyli goście bawili się przy utworach m.in. Kamila Bednarka, Michała Wiśniewskiego, Eweliny Lisowskiej czy Grzegorza Hyży.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>