Sylwester poza domem

Wybierasz się na bal sylwestrowy lub imprezę w klubie? Planujesz wyjazd w góry lub za granicę? Idziesz na imprezę miejską? A może wolisz spędzić tę noc kulturalnie – w teatrze lub operze? Podpowiemy co wybrać i jak się przygotować!

Sylwester w operze – uroczyste powitanie Nowego Roku

31 grudnia opery w całej Polsce zapraszają gości na specjalne premiery i uroczyste sylwestrowe koncerty. Wielu polaków decyduje się na spędzenie ostatniej nocy roku właśnie w operowej sali z dala od hucznych i głośnych imprez sylwestrowych w doborowym towarzystwie i w szampańskim nastroju. Poniżej znaleźć można wyjątkowe, sylwestrowe wydarzenia operowe w najważniejszych operach w Polsce.

Sylwestrowy rejs – poczuj powiew bryzy i szum morza

Sylwester w wodzie? Czemu nie. Pasję miłości do morza możemy połączyć z hucznym świętowaniem Nowego Roku. Strony internetowe prześcigają się w ofertach – proponują sylwester na statku, promie lub na łodzi podwodnej. Ta ostatnia oczywiście w połączeniu z nurkowaniem i przeżywaniem tej magicznej chwil w morskich głębinach. Znajdziemy wiele propozycji w Polsce i za granicą. Czytaj dalej