Sylwester 2018 - Rejs w Starym Kinie

Opis oferty

Sylwester 2018 zbliża się wielkimi krokami!

Któż by nie chciał spędzić tej wyjątkowej nocy w tak wyjątkowej scenerii… dzięki unikalnej lokalizacji Restauracji Na Molo, w sylwestrową noc możemy zabrać Was w rejs. ale przejdziecie przez niego suchą stopą. Będzie to rejs w starym kinie! Kultowy film stał się naszą inspiracją, aby Sylwester na przełomie 2018 i 2019 roku była dla naszych Gości wspaniałą przygodą.
I pozwolił nam odrobinie przenieść się w czasie…

Dekoracje nawiązujące żartobliwie do epoki oraz stare przeboje (ale nie tylko!) będą tłem do znakomitej zabawy. Nie zapominajmy oczywiście, że poza niezastąpionym DJ-em No Name zadba o Was Szef Kuchni serwujący eleganckie menu kolacyjne oraz dbający o smaki na szwedzkim stole. Kieliszek szampana o północy w Sylwestra oraz butelka wódki na parę, dopełnią całości. No chyba, ze wykażecie się wiedzą i umiejętnościami, które pozwolą Wam wygrać dodatkowe butelczyny! O to zadba Wasz niezastąpiony  kulturalno-oświatowy :D. Czy musimy dodawać, że wśród atrakcji przygotowanych przez Kaowca będą również inne niespodzianki, jak chociażby kącik foto z gadżetami z epoki…?

UWAGA! Obowiązują stroje, w których można wybrać się na rejs! 😉 Od eleganckich wieczorowych po żartobliwe stroje z epoki – ponieważ wszyscy znajdą swoje miejsce na naszym pokładzie. To Sylwester – Rejs w Starym Kinie, czyli Hula dusza, piekła nie ma!

Nie masz pomysłu na opiekę nad dzieckiem podczas sylwestrowej nocy? Jeśli ma już 7 lat, może wziąć udział wniezapomnianej Nocy Sylwestrowej w Wehikule Czasu. Zabawę z nocowaniem organizuje największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku.Wybawioną pociechę odbierasz następnego dnia 🙂 Zarówno Dzieci bawiące się w Loopy’s, jak i Rodzice bawiący się w Sylwestra Na Molo w Pucku otrzymują 20 zł zniżki od standardowej ceny!
https://loopys.pl/gdansk/sylwester-dla-dzieci-2018-2019/

Do zobaczenia na Rejsie Sylwestrowym Na Molo!

Warianty oferty

Wariant oferty
Cena
Sylwester 2018 ? Rejs w Starym Kinie dla 2 osób
540 zł
Sylwester 2018 ? Rejs w Starym Kinie dla 1 osoby
270 zł

Kontakt

Lokalizacja

Puck, na Molo

Opinie

0.0
Ocena
Na podstawie 0 opinii gości

Formularz opinii

270zł/ osoba
1 noc 31.12 - 01.01
Zarezerwuj online
100% bezpieczne transakcje
lub
Napisz wiadomość