Noclegi Relax nad Jeziorem-Karnawał :)

Opis oferty

!!!Karnawał 2021 - w Noclegach RELAX (zabawa, wypoczynek, relaks)!!!

Dostępny cały dom dla grupy zorganizowanej / pokoje dla klientów indywidualnych

ATRAKCYJNE CENY, WYSOKI STANDARD, PRECYZJA OBSŁUGI.

Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych do spędzenia, miłego, komfortowego wypoczynku Karnawałowego w Noclegach RELAX. W swojej ofercie posiadamy:

- Dom do wynajęcia dla grupy nawet 19 osobowej. Do dyspozycji jest w nim 5 komfortowych pokoi wieloosobowych z czego każdy wyposażony jest w łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras. Obok pokoi znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ze stołem jadalnym. Natomiast na dole domu jest salka z przeznaczeniem na urządzenie zabawy andrzejkowej. Obiekt może być wynajęty dla grupy 10-19 osób.

- Dom do wynajęcia dla grupy nawet 24 osobowej. Do dyspozycji jest w nim 5 komfortowych pokoi wieloosobowych z czego każdy wyposażony jest w łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras. Obok pokoi znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ze stołem jadalnym i salą kominkową. Natomiast na dole domu jest salka bilardowa. Obiekt może być wynajęty dla grupy 12-24 osób.

- Indywidualne komfortowe pokoje 2,3,4,5,6,7 osobowe, z czego każdy wyposażony jest w: ładną i czystą łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras. Po wcześniejszym uzgodnieniu w wyznaczonych pokojach można zrobić tzw. dostawkę. Każdy pokój ma dostęp do specjalnie wydzielonej, ogólnodostępnej i w pełni wyposażonej kuchni przeznaczonej tylko dla gości.

Dokładny termin pobytu do ustalenia. Minimalny okres wynajęcia to 1 nocleg, powyżej 2 nocy istnieje możliwość negocjacji ceny. Zapewniamy dodatkowe atrakcje. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do potrzeb klienta. Pełną ofertę i wszystkie szczegóły prezentujemy telefonicznie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy wszystkie grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych do wypoczynku w Andrzejki, Sylwestra, Święta i nie tylko.

Noclegi Relax

Znajdują się w znanej i bardzo malowniczej miejscowości turystycznej Ruciane-Nida, położonej w samym centrum Mazur. Zlokalizowane są  w odległości 100 metrów od brzegu czystego Jeziora Nidzkiego, tuż przy pięknej plaży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę www. ruciane.net lub poprzez kontakt telefoniczny i nawiązania wzajemnej współpracy niezależnie od pory roku.

Kontakt

od 40 zł
59 dni 01.01 - 28.02
Ruciane Nida Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Ruciane Nida, Słowiańska 17A

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii