WYPRZEDANY

Sylwester na Słowacji z balem i wycieczką do Budapesztu

Opis oferty

Miejscowość Hokovce oraz nasz Park Hotel*** usytuowany jest przy głównym szlaku komunikacyjnym Warszawa Budapeszt. Kompleks termalnych basenów jest czynny sezonowo od Maja do końca Września. Temperatura wody w basenach wynosi 26 do 28 stopni.

CENA PODSTAWOWA:

  • pokój dwuosobowy, Osoba dorosła w pokoju 2 osobowym,
  • ubezpieczenie KL i NW, HB ( śniadania i obiadokolacje),
  • bal sylwestrowy w hotelu, 

ZAKWATEROWANIE:

Miejscowość Hokovce oraz nasz -Park Hotel” usytuowany jest przy głównym szlaku komunikacyjnym Warszawa - Budapeszt. Rejon ten charakteryzuje się typowo nizinno - ciepłym klimatem. W leczniczych wodach wypływających w Dudincach kapali się już żołnierze legii rzymskiej. Kompleks termalnych basenów jest czynny sezonowo od Maja do końca Września. Temperatura wody w basenach wynosi 26 do 28 oC.

Hotel Park jest własnością rodziny-Piri”, która cały czas troszczy się o wygodę i komfort swoich gości. Osobisty kontakt z właścicielami stwarza miłą, ciepłą rodzinną atmosferę. Hotel posiada 64 pokoje - 2,3,4 osobowe. Wszystkie pokoje w wysokim estetycznym standardzie posiadają łazienki i TV satelitarną. Parking bezpośrednio pod hotelem - strzeżony. W hotelowej kawiarni dwa, trzy razy w tygodniu organizowane są dancingi, do tańca przygrywa zespół muzyczny, który dostosuje się do wymogów każdego klienta.

Na miejscu w hotelu znajduje się przestronny kryty basen z którego można korzystać bez ograniczeń , polecamy również saunę, fitnes centrum, wypożyczalnia rowerów, można także skorzystać z kilku zabiegów rekreacyjno-zdrowotnych takich jak: masaże, kąpiele w specjalnej perliczkowej wodzie, parafinowe okłady, elektroliczby, oximat

CENA ZAWIERA:

- 3 noclegi
- bal sylwestrowy do białego rana w hotelu
- wyżywienie HB
- wycieczkę do Budapesztu w dniu 31.12
- darmowe wejścia na saunę
- darmowy basen

- zabawę integracyjną w pierwszym dniu
- zwiedzanie fabryki whisky Nestville

PROGRAM:

I dzień: Przyjazd do hotelu ok godziny 15-16 następnie zwiedzanie z przewodnikiem dworku (około 35minut). Możliwość zakupu win z tutejszej winiarni, bezpłatna suna (dla 8-10osób) w godzinach 16-18. Zabawa z obiadokolacją przy muzyce na żywo 18:30 - 22 w hotelu.

II dzień: śniadanie 7:30-8:15, Przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta - Peszt - Śródmieście, Bazylika, ul. Vaci, Parlament, Buda - Stare Miasto, kościół Macieja pw. NMP, Ratusz, Plac Kapisztran, Brama Wiedeńska, Plac Disz, Baszta Rybacka, Zamek Królewski. Powrót do hotelu, czas wolny. O godz. 19:00 bal sylwestrowy, na powitanie szampan, sery, chleb, główny posiłek - dwa rodzaje mięsa faszerowanego mięsem z kurczaka, naturalnym mięsem wieprzowym, ryż, frytki, przyprawy warzywne. Deser - somlovske galusky. Kiszki solne 50g, czeskie nieobrane pomarańcze 50g, 1x kawa, 0.5l napoju bezalkoholowego, 1/2 butelka szampana na osobę, o godz. 24 zupa gulaszowa z chlebem. Muzyka na żywo od 19:00 do 4:00.

III dzień: późne śniadanie 8:30-9:30, wyjazd do Dudinców - noworoczny spacer po mieście, pięknym starym uzdrowisku Dudince, powrót do hotelu ok 13-14. Możliwość zamówienia posiłku we własnym zakresie w hotelowej restauracji. Możliwość skorzystania z basenu (czynny od 8 do 19), sauny od 16-18 za darmo. (sauna czynna dodatkowo od 8 do 19 - płatna 17€ za 4osoby).
Obiadokolacja od godz. 18:30 do godz. 19:30

IV dzień: śniadanie 8:00 - 9:00, wyjazd z hotelu między 10 a 11:15, po drodze zwiedzanie fabryki whisky Nestville

Program jest ramowy i jego kolejność może ulec zmianie

UWAGI: Możliwość gry w kręgle w czasie wolnym - 5€ za tor na godzinę.

Kontakt

Oferta została wyprzedana. Możesz skorzystać z formularza jeśli masz pytania do organizatora.
od 1095 zł za osobę
4 dni 30.12 - 02.01
Hokovce Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Hokovce, Hlavná 222

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii