Sylwester w Atenach

ofert: 3
Ateny - oferty sylwestrowe, przewodnik
To greckie miasto ze wspaniałą antyczną historią i przepyszną kuchnią. Warto tu przyjechać by zobaczyć słynne wzgórze Akropol z kompleksem starożytnych zabytków, Agory: Ateńską i Rzymską, dzielnicę Plaka pełną krętych i wąskich uliczek rozdzielających XVIII-wieczne kamienice, ale także kościoły bizantyjskie i Akademię Ateńską. Miasto leży na brzegu Morza Egejskiego, które łagodzi tutejszy klimat, zatem podczas pobytu noworocznego w Atenach pogoda nie powinna przeszkodzić w zwiedzaniu. Sylwestrową noc można spędzić zarówno na ateńskiej plaży, jak i na urokliwych uliczkach miasta lub też w pobliżu Akropolu, by móc podziwiać oświetlone antyczne budowle.
 • Sylwester 2017/2018 w Grecji! - Sylwester
  Sylwester 2017/2018 w Grecji!
  899 zł
  Kamena Wurla (~120.9 km od Ateny)
  6 dni
  Masz już dość drogich imprez sylwestrowych w restauracji? Nie masz pomysłu na przeżycie tej jedynej, wyjątkowej nocy? Z naszym biurem podróży możesz sprawić, że rok 2018 rozpocznie się wyjątkowo hucznie! Sylwester w Grecji to nietuzinkow Więcej »
 • GRECJA-ZABAWA SYLW. W RYTMIE ZORBY - Sylwester
  GRECJA-ZABAWA SYLW. W RYTMIE ZORBY
  1130 zł
  6 dni
  OFERTA FIRST MINUTE DO WYCZERPANIA WOLNYCH MIEJSC W PROMOCJI! TERMIN I CENY: 28.12.2016 – 02.01.2017 1130 zł/os. PROGRAM: 27.12 – Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację (możliwość posiłku w cenie ok. 5 EUR) i Więcej »
 • Rejs jachtem w Grecji - Sylwester 16/17 - Sylwester
  Rejs jachtem w Grecji - Sylwester 16/17
  1290 zł
  8 dni
  Weź udział w najlepszej imprezie sylwestrowej pod greckim słońcem! Płyniemy na rejs we flotylli jachtów! Sprawdzone jachty, super towarzystwo, świetni skipperzy. Żeglować może każdy! Doświadczeni rejsowicze oraz nowicjusze. Więcej »
Szukaj na mapie

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]