Sylwester wynajem sali w Babicach Nowych

ofert: 5
 • Zeppelin Cafe Oferuje - Sylwester
  Zeppelin Cafe Oferuje
  Warszawa (~4.0 km od Babice Nowe)
  1 noc
  Do wynajęcia sala na sylwestra za kwotę 3000 zł Warszwa Bemowo przy ul Powstańców Śląskich Możliwość zamówienia dań po preferencyjnych cenach przy zamówieniu sali Sala ok 200 m Więcej »
 • Wielki Gatsby 2015/2016 - Sylwester
  Wielki Gatsby
  195 zł
  Warszawa (~9.0 km od Babice Nowe)
  1 noc
  Black Room - Twój Klub na Imprezy zaprasza na Sylwester 2015/2016 w stylu Wielkiego Gatsby - The End of Prohibition Informacje ogólne: Sylwestrowa noc lat 20 – 30 tych 20:00 powitamy wszystkich gości drinkiem "Ojciec Chrzestn Więcej »
 • Do wynajęcia lokal na zabawę sylwestrową - Sylwester
  Do wynajęcia lokal na zabawę sylwestrową
  84 zł
  Warszawa (~11.8 km od Babice Nowe)
  1 noc
  Do wynajęcia na zabawę sylwestrową kawiarnia w centrum Warszawy - na placu Konstytucji. Wynajem dotyczy całego lokalu dla 50 osób. Lokal zawiera 2 sale dla gości, nagłośnienie, możliwość wezwania ochrony w każdej chwili. W cenie Więcej »
 • SPECTRUM - Sylwester
  SPECTRUM
  160 zł
  Warszawa (~11.9 km od Babice Nowe)
  1 noc
  Oferujemy klimatyczny lokal w samym Centrum Warszawy, który będzie świetnym miejscem na organizację Twojej imprezy sylwestrowej. Oferta kierowana do min. 40 osobowej grupy . W cenie: open bar, obsługa barmańska, lampka szampana, prz Więcej »
 • SYLWESTER W GRONIE PRZYJACIÓŁ W W-WIE - Sylwester
  SYLWESTER W GRONIE PRZYJACIÓŁ W W-WIE
  Warszawa (~13.8 km od Babice Nowe)
  1 noc
  Święta, Święta i po Świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie! Kończymy rok 2017 i hucznie witamy 2018 ! Sylwester to jedyna noc w roku, kiedy nie można spać, lecz trzeba si Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Babicach Nowych?
Sprawdź lokalizację "Babice Nowe" na Noclegowo!

Oferty Noclegowe na:

Babice Nowe
Szukaj na mapie

Pobliskie miejscowości

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]