Sylwester w Barcelonie

ofert: 2
Barcelona - oferty sylwestrowe, przewodnik
Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii a zarazem stolica Katalonii, najbogatszego regionu tego kraju. Miasto to jest pełne zabytków, wśród nich na uwagę zasługują m.in.: ogromny secesyjny kościół Sagrada Familia, którego budowa trwa do dziś oraz Park Güell zaprojektowany przez Antonio Gaudiego. Barcelona położona jest na brzegu Morza Śródziemnego, które wpływa na dogodny klimat miasta – łagodne zimy i ciepłe lata. Doskonałym pomysłem byłoby więc spędzenie sylwestrowej nocy na barcelońskiej plaży. Świętować Nowy Rok można także na ulicach lub głównych placach: Plaza de Catalunya – położonym w centrum miasta oraz Plaza d'Espanya - znajdującego się u podnóża wzniesienia Montjuïc.
 • Artus - Tourist - Sylwester
  Artus - Tourist
  1900 zł
  4 dni
  Powitanie Nowego Roku na ulicach i placach Barcelony lub kolacja z muzyką w restauracji na wybrzeżu. Program: Kościół Sagrada Familia ● Pałac Guell ● Pałac Narodowy ● Stadion Olimpijski ● Domy Gaudiego ● Park de la Ciutadella ● L Więcej »
 • Pobyt 3/4/5 dni - HB,FB,ALL IN - Sylwester
  Pobyt 3/4/5 dni - HB,FB,ALL IN
  1200 zł
  4 dni
  MAGICZNY i KOLOROWY SYLWESTER W CENTRUM BARCELONY ORAZ POBYT W HOTELACH NA COSTA BRAVA Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą pobytu w Hiszpanii/Costa Brava wraz z imprezą Sylwestrową w centrum magicznej Barcelony. Oferta elastyczna Więcej »
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]