Sylwester w Berlinie

ofert: 6
Berlin - oferty sylwestrowe, przewodnik
Trzecie co do wielkości miasto Europy, bardzo bogate historycznie, zachęca do odwiedzin dzięki licznym zabytkom. Do najbardziej znanych można zaliczyć: Mur Berliński, Kościół Pamięci, czerwony Ratusz, Reichstag, Kolumnę Zwycięstwa oraz Bramę Brandenburską – przy której na wielkiej imprezie Berlińczycy spędzają noc sylwestrową. Berlin oferuje odwiedzającym Wyspę Muzeów na rzece Sprewie, którą warto odwiedzić w trakcie pobytu sylwestrowego. Obszar wyspy dzięki swojej wyjątkowości architektonicznej i kulturowej został wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.
 • BERLIN - TROPICAL ISLAND, dyskoteka - Sylwester
  BERLIN - TROPICAL ISLAND, dyskoteka
  589 zł
  4 dni
  OFERTA FIRST MINUTE DO WYCZERPANIA MIEJSC W PROMOCJI! A) termin: 30.12.2016 – 02.01.2017 739 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką 639 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką na dokwaterowanie 589 zł/os. - pok&oa Więcej »
 • Sylwester w Berlinie - przejazd, zwiedzanie - Sylwester
  Sylwester w Berlinie - przejazd, zwiedzanie
  99 zł
  1 noc
  W cenie zapewniamy: przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD) zwiedzanie według programu, możliwość uczestniczenia w jednej z największych imprez noworocznych w Europie opieka pilota. Dodatkowo płatne Więcej »
 • Sylwester W Berlinie z pobytem w Tropical Islands - Sylwester
  Sylwester W Berlinie z pobytem w Tropical Islands
  609 zł
  4 dni
  Sylwester W Berlinie z pobytem w Tropical Islands .. przejazd autokarem do Poczdamu .. Zwiedzanie Sanssouci w raz z tarasami , Nowy Pałac ..zwiedzanie Berlina .Nowy Rok witamy w Bramie Brandenburskiej gdzie odbywa sie jedna z najwiekszych w Europie Więcej »
 • Sylwester w Berlinie - Sylwester
  Sylwester w Berlinie
  99 zł
  1 noc
  Brak planów na Nowy Rok? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami! Więcej »
 • Sylwester Express - BERLIN - Sylwester
  Sylwester Express - BERLIN
  97 zł
  1 noc
  Dzień 1 (31.12.) – Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokaru. Przyjazd do Berlina ok. godz. 14:00. Zwiedzanie rozpoczniemy od najważniejszego placu i jednocześnie centralnego węzła komunikacyjnego we wschodni Więcej »
 • Tanie balowanie w BERLINIE 2015 / 2016 - Sylwester
  Tanie balowanie w BERLINIE /
  259 zł
  1 noc
  SYLWESTER 2015/2016 - TANIE BALOWANIE W BERLINIE UWAGA!! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, podaj hasło "Sylwestrowo.pl", a otrzymasz 20 zł zniżki !! Ramowy program 31.12.2015 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy Więcej »
Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

Oceń Sylwestra w Berlinie

Zakres cen dla Sylwester Berlin: 97 - 609 PLN. Średnia ocena: 4.1/5 na podstawie 7 opinii.

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]