Sylwester w Berlinie

ofert: 2
Berlin - oferty sylwestrowe, przewodnik
Trzecie co do wielkości miasto Europy, bardzo bogate historycznie, zachęca do odwiedzin dzięki licznym zabytkom. Do najbardziej znanych można zaliczyć: Mur Berliński, Kościół Pamięci, czerwony Ratusz, Reichstag, Kolumnę Zwycięstwa oraz Bramę Brandenburską – przy której na wielkiej imprezie Berlińczycy spędzają noc sylwestrową. Berlin oferuje odwiedzającym Wyspę Muzeów na rzece Sprewie, którą warto odwiedzić w trakcie pobytu sylwestrowego. Obszar wyspy dzięki swojej wyjątkowości architektonicznej i kulturowej został wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.
 • Sylwester w Berlinie - Sylwester
  Sylwester w Berlinie
  199 zł
  1 noc
  W cenie zapewniamy: przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD) zwiedzanie według programu, możliwość uczestniczenia w jednej z największych imprez noworocznych w Europie opieka pilota. Dodatkowo płatne Więcej »
 • BERLIN - TROPICAL ISLAND, dyskoteka - Sylwester
  BERLIN - TROPICAL ISLAND, dyskoteka
  589 zł
  4 dni
  OFERTA FIRST MINUTE DO WYCZERPANIA MIEJSC W PROMOCJI! A) termin: 30.12.2016 – 02.01.2017 739 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką 639 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką na dokwaterowanie 589 zł/os. - pok&oa Więcej »
Ostatnio dodane opinie w Berlinie

Sylwester w Berlinie

Każdemu kto jest ciekawy oraz chciałby spędzić sylwestra połączonego z podróżą i zwiedzaniem a na koniec szampańska zabawą i wesołym miasteczkiem w tle. Z pewnością trasa autokarem do Berlina jest męcząca ale wspomnienia pozostaną do końca życia. Najlepsze jest w tym, że wyjazd jest zorganizowany i nie trzeba martwić się o kierowcę pod tym względem bardzo komfortowo i przyjemnie spędzony czas. Niezapomniane i wyjątkowe chwile w nocnej scenerii roztańczonych ludzi cieszących się przyjściem nowego roku. To jak najbardziej polecam. Zuzanna Światowa
Dodał: ~koszatnica, ocena ogólna: 5 / 5 
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]