Sylwester w Białymstoku

ofert: 3
Białystok - oferty sylwestrowe, przewodnik
Uznawany za centrum regionu Niziny Północnopodlaskiej. Miasto słynie z deptaka na Rynku, gdzie znajduje się ratusz miejski. To tutaj koncentruje się życie metropolii i często obywają się imprezy plenerowe. Chcesz poszaleć w Sylwestra do tego stopnia, by wrócić domu dopiero nad ranem? - warto abyś odwiedził najlepsze z lokali miasta: Alchemia Pub, Strych Pub czy Knay. Pub. Nie zapomnij o spacerze ulicą Adama Mickiewicza pod niebem rozświetlonym noworocznym ogniem petard.
 • Sylwester w Bobrowej Dolinie - Sylwester
  Sylwester w Bobrowej Dolinie
  250 zł
  1 noc
  Powitaj Rok 2018 na Balu Sylwestrowym w Bobrowej Dolinie Chociaż do Sylwestra jeszcze daleko to już dziś możecie go zaplanować. Kameralna atmosfera, magiczna sceneria Puszczy Knyszyńskiej, wyśmienite dania i moc przebojów to wszystko g Więcej »
 • SYLWESTER GOŚCINNE PODLASIE - Sylwester
  SYLWESTER GOŚCINNE PODLASIE
  630 zł
  Goniądz (~46.3 km od Białystok)
  3 dni
  Poznaj gościnne PODLASIE i jego smaki w BARTLOWIZNIE nad BIEBRZĄ Pakiet SYLWESTROWY 30.12.2017 – 1.01.2018 Możliwość wydłużenia pobytu Pakiet obejmuje: 2 noclegi w przytulnych pokojach 2 śniadania w formie bufetu Więcej »
 • WROTA LASU - POBYT Z BALEM I KULIGIEM - Sylwester
  WROTA LASU - POBYT Z BALEM I KULIGIEM
  389 zł
  Hajnówka (~55.3 km od Białystok)
  1 noc
  Program Pobytu Noworocznego W Puszczy 2017/2018 Propozycja nr I 29.12.2017-01.01.2018 29.12.2017 (piątek) zakwaterowanie Szanownych Gości obiadokolacja w Restauracji Zajazdu Wrota Lasu 30.12.2017 (sobota) śniadanie w formie bu Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Białymstoku?
Sprawdź lokalizację "Białystok" na Noclegowo!
W Białymstoku szykuje się świetna zabawa!

W Białymstoku szykuje się świetna zabawa!

Do wyczekiwanej nocy sylwestrowej został już niespełna miesiąc, najwyższy czas poznać tegoroczne gwiazdy, które pojawią się pod białostockim ratuszem!

Tatiana Okupnik rozgrzeje Białystok w Sylwestra

Tatiana Okupnik rozgrzeje Białystok w Sylwestra

W tym roku na placu Kościuszki możemy spodziewać się Tatiany Okupnik. Gorąca gwiazda rozbłyśnie na tle pokazu sztucznych ogni. Jej energiczny, zmysłowy głos ma zachęcić białostoczan do wyjścia z domu i świętowania pod gołym zimowym niebem.
Białystok świętuje z Ewą Farną - Sylwester miejski 2013/2014

Białystok świętuje z Ewą Farną - Sylwester miejski 2013/2014

Sylwester w Białymstoku jak co roku organizuje Białostocki Ośrodek kultury. W tym roku organizatorzy postanowili postarać się szczególnie, żeby spełnić oczekiwania rzeszy młodych Białostocczan, którzy co roku tłumnie przychodzą na Rynek Kościuszki.
Szukaj na mapie

Pobliskie miejscowości

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty sylwestrowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]