Sylwester w Budapeszcie

ofert: 7
Budapeszt - oferty sylwestrowe, przewodnik
Ta węgierska stolica urzeka turystów wyjątkowością. Jest to miasto o charakterze uzdrowiska. Słynie z łaźni, w których leczy się choroby stawów, kości i żylne: Łaźnia Szechenyiego – gdzie znajduje się największy kompleks termalny Europy, Łaźnie Gellerta - otwarte w 1918 r. oraz stare łaźnie tureckie - Ruda. Budapeszt jest więc świetnym miejscem do spędzenia sylwestrowego czasu relaksując się i równocześnie lecząc w termalnych wodach. Przez miasto przepływa druga co do wielkości rzeka Europy – Dunaj. Na rzece zbudowano wiele mostów, z czego najciekawsze to: most Małgorzaty, most Elżbiety oraz most Łańcuchowy, który oświetlony w nocy robi duże wrażenie. Warto odwiedzić stare miasto, jest to też doskonałe miejsce na spędzenie nocy sylwestrowej, na przykład: na placu św. Trójcy czy na staromiejskich uliczkach.
 • Sylwester Express - BUDAPESZT - Sylwester
  Sylwester Express - BUDAPESZT
  167 zł
  3 dni
  Program ramowy: Dzień 1 (30.12.) – Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokaru. Wyjazd z Polski centralnej w godzinach wieczornych 30.12., z Polski Południowej wyjazd nad ranem 31.12. Dzień 2  - Przyjazd do Budape Więcej »
 • Tanie balowanie w BUDAPESZCIE 2016 / 17 - Sylwester
  Tanie balowanie w BUDAPESZCIE 2016 / 17
  229 zł
  1 noc
  TANIE BALOWANIE W BUDAPESZCIE 31.12.2016 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do BUDAPESZTU w godzinach południowych, spacer po mieście z pilotem, m.in.: Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, Kościół Macieja, Brama Wiedeńs Więcej »
 • Sylwester w Budapeszcie - Sylwester
 • Sylwester w Budapeszcie - Sylwester
  Sylwester w Budapeszcie
  1011 zł
  1 noc
  Jakie masz plany na Sylwestra? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na to pytaniem proponując oferty z 35% rabatem :) Cena zawiera autokarowy dojazd oraz zakwaterowania z śniadaniami -Sylwester w Budapeszcie 30.12.-03.01. 1011zł/os Więcej »
 • Sylwester w Budapeszcie - Sylwester
  Sylwester w Budapeszcie
  149 zł
  3 dni
  Program ramowy: 1 dzień : Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem. Nocny przejazd na Węgry 2 dzień : Przyjazd do Budapesztu około południa. Podczas zwiedzania miasta zobaczymy między innymi Zamek Królewski, Kościół Więcej »
 • Sylwester na Węgrzech - Sylwester
  Sylwester na Węgrzech
  229 zł
  1 noc
  Sylwester 2016/2017 już w sprzedaży !!! Zaskocz znajomych, rodzinę, ukochaną osobę i wyjedz na Sylwestra innego niż zawsze...:) Ceny już od 229ZŁ Więcej »
 • BUDAPESZT zabawa w centrum, dyskotece - Sylwester
  BUDAPESZT zabawa w centrum, dyskotece
  549 zł
  4 dni
  OFERTA FIRST MINUTE DO WYCZERPANIA MIEJSC W PROMOCJI! TERMIN I CENA: 30.12.2016 – 02.01.2017 739 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką 639 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką na dokwaterowanie 589 zł/os. - pokój 2 osobowy z Więcej »
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]