Sylwester w Budapeszcie

ofert: 7
Budapeszt - oferty sylwestrowe, przewodnik
Ta węgierska stolica urzeka turystów wyjątkowością. Jest to miasto o charakterze uzdrowiska. Słynie z łaźni, w których leczy się choroby stawów, kości i żylne: Łaźnia Szechenyiego – gdzie znajduje się największy kompleks termalny Europy, Łaźnie Gellerta - otwarte w 1918 r. oraz stare łaźnie tureckie - Ruda. Budapeszt jest więc świetnym miejscem do spędzenia sylwestrowego czasu relaksując się i równocześnie lecząc w termalnych wodach. Przez miasto przepływa druga co do wielkości rzeka Europy – Dunaj. Na rzece zbudowano wiele mostów, z czego najciekawsze to: most Małgorzaty, most Elżbiety oraz most Łańcuchowy, który oświetlony w nocy robi duże wrażenie. Warto odwiedzić stare miasto, jest to też doskonałe miejsce na spędzenie nocy sylwestrowej, na przykład: na placu św. Trójcy czy na staromiejskich uliczkach.
 • Sylwester w Budapeszcie - Sylwester
 • Sylwester Party Camp w Budapeszcie - Sylwester
  Sylwester Party Camp w Budapeszcie
  599 zł
  4 dni
  Każdego roku na Sylwestry z Party Camp wyjeżdża kilkaset osób z całej Polski aby uczcić ten jedyny niepowtarzalny dzień czyli zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku 2015 !!! Oprócz najlepszego towarzystwa również przygotowaliśm Więcej »
 • Sylwester na Węgrzech - Sylwester
  Sylwester na Węgrzech
  229 zł
  1 noc
  Sylwester 2016/2017 już w sprzedaży !!! Zaskocz znajomych, rodzinę, ukochaną osobę i wyjedz na Sylwestra innego niż zawsze...:) Ceny już od 229ZŁ Więcej »
 • BUDAPESZT zabawa w centrum, dyskotece - Sylwester
  BUDAPESZT zabawa w centrum, dyskotece
  519 zł
  4 dni
  OFERTA FIRST MINUTE DO WYCZERPANIA MIEJSC!   TERMINY I CENY: 30.12 - 02.01.2016 709 zł/os. - pokój 1-osobowy 559 zł/os. - pokój 2-osobowy 519 zł/os. - pokój 3-osobowy SYLWESTER W BUDAPESZCIE: Zobacz jak Nowy Rok wita Buda Więcej »
 • Sylwester Express - BUDAPESZT - Sylwester
  Sylwester Express - BUDAPESZT
  167 zł
  3 dni
  Program ramowy: Dzień 1 (30.12.) – Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokaru. Wyjazd z Polski centralnej w godzinach wieczornych 30.12., z Polski Południowej wyjazd nad ranem 31.12. Dzień 2 - Przyjazd d Więcej »
 • Sylwester 2015 w BUDAPESZCIE ALL-IN - Sylwester
  Sylwester w BUDAPESZCIE ALL-IN
  599 zł
  3 dni
  SYLWESTER w Budapeszcie z zabawą ALL INCLUSIVE UWAGA!!Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, podajhasło "Sylwestrowo.pl", a otrzymasz 50 zł zniżki !! 30.12.2015 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przyjazd doSZENTENDR Więcej »
 • Tanie balowanie w BUDAPESZCIE 2015 / 16 - Sylwester
  Tanie balowanie w BUDAPESZCIE / 16
  219 zł
  1 noc
  TANIE BALOWANIE W BUDAPESZCIE UWAGA!!Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, podajhasło "Sylwestrowo.pl", a otrzymasz20 zł zniżki !! Ramowy program 31.12.2015 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do BUDAPESZTU Więcej »
Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!
Szukasz wycieczki zagranicznej na Sylwestra?
» Zobacz: wyjazdy sylwestrowe

Inne miejscowości z kraju

Oceń Sylwestra w Budapeszcie

Zakres cen dla Sylwester Budapeszt: 149 - 599 PLN. Średnia ocena: 4.6/5 na podstawie 12 opinii.

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]