Sylwester dla singli

ofert: 17
Sylwester dla singli - oferty sylwestrowe, przewodnik
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych gości na Sylwester dla Singli, bo te imprezy są na prawdę bardzo wyjątkowe : przede wszystkim, poszerzają grono naszych znajomych, bo przyjmujemy zasadę "wchodzisz solo, wychodzisz grupowo". W tą noc nie możesz czuć się samotny! Wybierz miejsce, które najbardziej odpowiada Twoim gustom i nie zastanawiaj się!
 • NAJWIĘKSZY SYLWESTER W WARSZAWIE -ALL IN - Sylwester
  NAJWIĘKSZY SYLWESTER W WARSZAWIE -ALL IN
  199 zł
  1 noc
  OPEN BAR + CATERING = CAŁĄ NOC Spędź SYLWESTER ze swoją sympatią LUB przyjdź ją poznać podczas  LOVE MY NOW IN 2017 w LOFT 44 Zapraszamy Was na największe tegoroczne Singiel Party w stylu LAT 70-90. To już 4 EDYCJA imprezy, na Więcej »
 • Sylwester dla singli klub Lucid-Open Bar - Sylwester
  Sylwester dla singli klub Lucid-Open Bar
  299 zł
  366 dni
  Weź udział w niesamowitym wydarzeniu. Imprezy-single.pl, Sympatia.pl oraz radio Eska zapraszają na niezwykłą imprezę sylwestrową dla singli. Zabawa sylwestrowa na ponad 550 osób w klubie Lucid w Warszawie. Open Bar - jecie i p Więcej »
 • Sylwester dla singli w górach - Sylwester
  Sylwester dla singli w górach
  570 zł
  4 dni
  Jak co roku zapraszamy was do spędzenia Sylwestra w górskich klimatach. Jeśli ktoś będzie miał ochotę pojeździć na nartach, będzie ku temu okazja, gdyż niedaleko naszego pensjonatu w Lalikach znajduje się sporo wyciągów. Mi Więcej »
 • Sylwester dla Singli 20, 30, 40 latków - Sylwester
  Sylwester dla Singli 20, 30, 40 latków
  199 zł
  1 noc
  W tym roku warszawskim singlom proponujemy: - SYLWESTER DLA SINGLI DE LUXE w Clubie Capitol Retro New Year’s Eve 2016/2017 to kolejna edycja kultowego Sylwestra w Clubie Capitol! Tym razem zapraszamy na zabawę w klimacie szalonych lat Więcej »
 • Wielki Sylwester dla SINGLI w POZNANIU - Sylwester
  Wielki Sylwester dla SINGLI w POZNANIU
  260 zł
  1 noc
  XI Wielki Bal w Poznaniu dla Solistów! 350 osób w jednym miejscu przywita wspólnie Nowy 2017 ROK niezapomniana impreza w samym centrum Poznania, balkon widokowy z pokazem sztucznych ogni, --> OPEN BAR! – alko Więcej »
 • Sylwester dla singli - ParkHotel Łysoń - Sylwester
  Sylwester dla singli - ParkHotel Łysoń
  300 zł
  3 dni
  To będzie z pewnością jeden z najbardziej udanych weekendów w Twoim życiu! Poczuj się jak gwiazda! Przywitaj Nowy Rok 2017 w doborowym towarzystwie! Zapraszamy w malownicze okolice Wadowic do czterogwiazdkowego ParkHotel Łysoń &am Więcej »
 • Sylwester dla Singli w Trójmieście - Sylwester
  Sylwester dla Singli w Trójmieście
  259 zł
  1 noc
  II Bal w 3-Mieście dla Solistów! 300 osób w jednym miejscu przywita wspólnie Nowy 2017 ROK niezapomniana impreza w wiodącym klubie w Gdyni, to co lubimy najbardziej - wielki drewniany parkiet. Mnóstwo Więcej »
 • Sylwester dla Singli w Łodzi - Sylwester
  Sylwester dla Singli w Łodzi
  220 zł
  1 noc
  I Strefowy Bal Solistów w Łodzi! 150 osób w jednym miejscu przywita wspólnie Nowy 2017 ROK w pięknych wnętrzach rezydencji Brethil. BAL SOLISTÓW: niezapomniany Bal Sylwestrowy w wytwornym i dyskretnym miejs Więcej »

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]