Sylwester dla singli

ofert: 19
Sylwester dla singli - oferty sylwestrowe, przewodnik
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych gości na Sylwester dla Singli, bo te imprezy są na prawdę bardzo wyjątkowe : przede wszystkim, poszerzają grono naszych znajomych, bo przyjmujemy zasadę "wchodzisz solo, wychodzisz grupowo". W tą noc nie możesz czuć się samotny! Wybierz miejsce, które najbardziej odpowiada Twoim gustom i nie zastanawiaj się!
 • Sylwester dla singli w Warszawie 2018 - Sylwester
  Sylwester dla singli w Warszawie 2018
  299 zł
  1 noc
  Weź udział w niesamowitym wydarzeniu. Zabawa sylwestrowa na ponad 400 osób w klubie Lucid w Warszawie (31.12.2017 start godzina 20.00). Specjalnie dla singli wyznaczona strefa z miejscami siedzącymi na 300 osób (stoliki  6-12 osobowe – usa Więcej »
 • SYLWESTER DLA SINGLI DE LUXE - Sylwester
  SYLWESTER DLA SINGLI DE LUXE
  250 zł
  1 noc
  Daj się ponieść wyobraźni i odkryj zmysłową aurę teatralnych wnętrz jednego z najlepszych klubów w Warszawie. Klub Capitol powstał w roku 2008 i od tamtej pory stał się obowiązkowym punktem na mapie klubowej Warszawy. Dogodna lokal Więcej »
 • SYLWESTER DLA SINGLI 2017/2018 WARSZAWA - Sylwester
  SYLWESTER DLA SINGLI 2017/2018 WARSZAWA
  199 zł
  1 noc
  Zapraszamy na SYLWESTRA TYLKO DLA SINGLI w klubie Lemon. Lemon to kultowe miejsce na imprezowej mapie stolicy. Otwarty w 1999 roku, już prawie 20 lat jest miejscem nieustającej zabawy warszawiaków i gości stolicy. Jesteś Singlem albo Więcej »
 • NAJLEPSZY Sylwester dla SINGLI - POZNAŃ - Sylwester
  NAJLEPSZY Sylwester dla SINGLI - POZNAŃ
  200 zł
  1 noc
  ORGANIZUJEMY bale i zabawy sylwestrowe TYLKO DLA SINGLI już od 12 lat. POZNAŃ, WARSZAWA, GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE, TRÓJMIASTO, KOTLINA KŁODZKA i inne. WSZYSTKIE nasze propozycje znajdziesz na www.StrefaSingla.pl/w/Sy Więcej »
 • Sylwester dla Singli w GDAŃSKU - Sylwester
  Sylwester dla Singli w GDAŃSKU
  200 zł
  1 noc
  Witamy Cię:)! Dobrze, że chcesz się bawić w naszym wyjątkowym, singlowym towarzystwie w jedyną taką, sylwestrową noc:)! POZNAŃ, WARSZAWA, GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE, TRÓJMIASTO, KOTLINA KŁODZKA i inne. Wszystkie AKTUALNE prop Więcej »

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]