Sylwester w hotelach

ofert: 180
 • Hotel La Siesta - Sylwester
  Hotel La Siesta
  694 zł
  12 dni
  Powitaj Nowy Rok nad morzem! Przywitaj z Hotelem La Siesta nowy, 2017 rok w Jastrzębiej Górze! Bal sylwestrowy, przepyszna, uroczysta kolacja oraz tańce do białego rana, to najlepszy plan na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru. Oferta syl Więcej »
 • Bal Sylwestrowy w Białej Akacji - Sylwester
  Bal Sylwestrowy w Białej Akacji
  250 zł
  1 noc
  Zapraszamy Państwa na noc pełną muzyki i tańca!   Bal poprowadzi DJ CASE. Rozpoczęcie o godz. 20:00   W cenie imprezy: Alkoholowy open bar z obsługą barmanów flair z grupy Extreme Bar Wykwintne menu - przystawka, danie g Więcej »
 • Sylwester w Dosłońcu**** w stylu lat '20 - Sylwester
  Sylwester w Dosłońcu**** w stylu lat '20
  1170 zł
  4 dni
  Sylwester 2017/2018 Marzysz aby przenieść się w czasie do ekstrawaganckiej willi „Wielkiego Gatsbiego” , w którą na jedną noc zamieni się sala balowa Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA? Zapraszamy na Bal Sylwestrow Więcej »
 • Sylwester 2017 - Sylwester
  Sylwester 2017
  390 zł
  1 noc
  W tym roku zapraszamy na podróż w czasie. W tą wyjątkową noc przypomnimy Państwu klimat lat 70., 80., 90. Dyskotekowe rytmy będą towarzyszyły zabawie na parkiecie a wyjątkowe menu przypomni najlepsze domowe przyjęcia. Zabawę przy niez Więcej »
 • Turnus sylwestrowy z atrakcjami w górach - Sylwester
  Turnus sylwestrowy z atrakcjami w górach
  500 zł
  4 dni
  TURNUSY SYLWESTROWE W GÓRACH OPAWSKICH - PAKIETY STANDARDOWE & ALL INCLUSIVE ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wystrzałowy Więcej »
 • Sylwester w Czarnobylu - Sylwester
  Sylwester w Czarnobylu
  1590 zł
  Czarnobyl (Ukraina)
  5 dni
  Cofniemy się do roku 1985, aby w jego klimacie przeżyć sylwestra na zorganizowanej imprezie w mieście Czarnobyl (w restauracji/barze w hotelu Dziesiątka). Tak jak wtedy w Prypeci będzie radziecka muzyka, szampan, menu z tamtych czasów, m Więcej »
 • Sylwester w Bobrowej Dolinie - Sylwester
  Sylwester w Bobrowej Dolinie
  250 zł
  1 noc
  Powitaj Rok 2018 na Balu Sylwestrowym w Bobrowej Dolinie Chociaż do Sylwestra jeszcze daleko to już dziś możecie go zaplanować. Kameralna atmosfera, magiczna sceneria Puszczy Knyszyńskiej, wyśmienite dania i moc przebojów to wszystko g Więcej »
 • Sylwester na Islandii - od 5 do 10 dni - Sylwester
  Sylwester na Islandii - od 5 do 10 dni
  3900 zł
  Islandia (Islandia)
  9 dni
  Sylwester na Islandii już sam sobie jest niezwykłym przeżyciem. Islandczycy witają Nowy Rok w niezwykły sposób. Palą wielkie ogniska i przez wiele godzin rozświetlają niebo ilością fajerwerków, jakich nie zobaczycie nawet w Rio. Ciężko Więcej »

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]