Sylwester w Hurghadzie

ofert: 0
Hurghada - oferty sylwestrowe, przewodnik
To urokliwe egipskie miasto przyciąga rzeszę turystów z całego świata. Mieści się w Rivierze Morza Czerwonego, co czyni je bardzo atrakcyjne ze względu na gorący klimat, także zimą oraz położenie nad ciepłymi i czystymi wodami morskimi. Wyjazd sylwestrowy do Hurghady będzie doskonałym pomysłem dla wszystkich pragnących ucieczki od chłodnej zimy – można będzie spędzić czas na plaży oraz ponurkować podziwiając przy tym rafę koralową. Samo miasto oferuje liczne restauracje, kluby i kawiarnie, w których można miło spędzić czas. W trakcie pobytu warto odwiedzić bazar w dzielnicy Dahar o typowo egipskim charakterze. Aktywni mogą spędzić czas na quadowej wycieczce po Saharze. Noc sylwestrową spędzić można zarówno na Hurghadzkim placu, jak i klimatycznych uliczkach, ale także na plaży - każda opcja jest dobra.

Oferty Noclegowe na:

Oferty Noclegowe Hurghada
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]