Sylwester na Kujawach

ofert: 0
Kujawy - oferty sylwestrowe, przewodnik
Na sylwestrową zabawę warto pojechać na Kujawy, gdzie jak okiem sięgnąć roztaczają się przepiękne krajobrazy. Sylwester na Kujawach wśród wzgórz morenowych, lśniących jezior i uroczych dolin rzecznych będzie niepowtarzalny. Ten malowniczy region idealnie nastroi do szampańskiej zabawy, a po niej pozwoli trochę wypocząć i dojść do formy. Kujawy to również ciekawe historyczne miasta, w których nie można się nudzić. Warto zajrzeć do Kruszwicy, czyli historycznej stolicy regionu położonej nad znanym z legendy o Popielu jeziorem Gopło. Koniecznie trzeba pojechać do jednego z najpiękniejszych polskich miast, jakim jest Bydgoszcz. Nie można tez pominąć Włocławka i miasta na soli, jak bywa nazywany Inowrocław oraz tężni w Ciechocinku. Jeżeli ktoś lubi czarujące miasta i wyjątkowe krajobrazy, to powinien spędzić sylwestrową noc na Kujawach.
Szukaj na mapie

Popularne w regionie

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]