Sylwester na Litwie

ofert: 1
Litwa to magnes na turystów. Oferuje rozrywkę i zabawę, ale też wypoczynek w kompleksach hotelowych z saunami do prywatnego użytku. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Można zgubić się w Wilnie szukając Ostrej Bramy, uparcie porównywać Zamek w Trokach do naszej rodzimej krzyżackiej twierdzy w Malborku lub wypoczywać w otoczeniu lasów i jezior. Można też rozsmakować się w plackach, kiszkach, czy babce - ziemniaczanych litewskich cudach, zawsze okraszonych sporą porcją gęstej śmietany. Brzmi swojsko? Taka jest Litwa. Wpadnijcie tam, by powitać Nowy Rok, a poczujecie jak w rodzinnych stronach, nawet jeśli nie byliście tam nigdy wcześniej. Brzmi bez sensu? Przyjedźcie, a zrozumiecie!
 • Baltic Trip - Ryga, Sztokholm, Wilno - Sylwester
  Baltic Trip - Ryga, Sztokholm, Wilno
  399 zł
  Wilno (Litwa)
  3 dni
  Południe Europy mamy obcykane, dlatego proponujemy wam na opak! Przedstawiamy niedoceniane turystycznie a jakże piękne perły basenu morza Bałtyckiego. Po niezwykle udanej Majówce i Lecie 2016, słuchając Waszych próśb i sugestii zorganiz Więcej »
Szukaj na mapie

Popularne w kraju

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]