Sylwester na Mazowszu

ofert: 131
Mazowsze - oferty sylwestrowe, przewodnik
Na Mazowszu nie sposób znaleźć miejsca, które nie miałoby swojego uroku prowincji w pobliżu stołecznego miasta Warszawa. Jezioro Zegrzyńskie, Jezioro Gostynińskie - to dwa z licznych miejsc, przy których można naprawdę wypocząć, zarówno gdy preferuje się wypoczynek bierny, jak i aktywność sportową. Niech Sylwester nie będzie tylko huczną jednonocną imprezą! Połącz go ze zwiedzaniem mazowieckich muzeów, wizytą w SPA, wizytą w teatrze - Mazowsze oferuje mnóstwo ciekawych sposobów spędzania czasu, przy których naprawdę wypoczniesz, a nawet nauczysz się czegoś nowego. Jeśli spędzać huczną sylwestrową imprezę z przyjaciółmi - to tylko w jednym z mazowieckich hoteli! Dadzą Ci one tło do nieskrępowanej zabawy niczym z amerykańskich filmów!
  • NAJWIĘKSZY SYLWESTER DLA SINGLI i ... - Sylwester
    NAJWIĘKSZY SYLWESTER DLA SINGLI i ...
    199 zł
    1 noc
    ...nie tylko ;)OPEN BAR + CATERING = CAŁĄ NOC DLA WSZYSTKICH GOŚCI  Spędź SYLWESTER ze swoją sympatią LUB przyjdź ją poznać podczas LOVE ME NOW IN 2018 To już 5 EDYCJA imprezy, na którą zawsze brakuje biletów. Ta wyjątkowa impre Więcej »

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty sylwestrowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]