Sylwester w Niemczech

ofert: 4
Zimą niemieckie krajobrazy wyglądają jak z bajki. Zamki i pałace Bawarii na czele ze słynnym Neuchschweinstein, saksońskie cuda architektury wraz ze swoją stolicą - Dreznem, do tego Kolonia, Frankfurt, i wreszcie Berlin plus oczywiście, ich zabytki. Wymieniać można bez końca, tylko? po co? Najlepiej zobaczyć to wszystko na własne oczy. I dać się oczarować. Niemcy mają coś - dla każdego. Stoki narciarskie na południu kraju, parki rozrywki na czele ze słynną podberlińską "Tropical Island", gdzie można poczuć żar tropików w środku zimy, a wreszcie Bramę Brandenburską w samym środku stolicy. To właśnie pod nią od wielu lat ma miejsce największy sylwester w Europie, z pokazem światła, fajerwerków i prawdziwej szampańskiej zabawy. Dołącz do 2 milionów ludzi i powitaj Nowy Rok po niemiecku, czyli?. na najwyższym poziomie!
 • Sylwester w Berlinie - przejazd, zwiedzanie - Sylwester
  Sylwester w Berlinie - przejazd, zwiedzanie
  99 zł
  Berlin (Niemcy)
  1 noc
  W cenie zapewniamy: przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD) zwiedzanie według programu, możliwość uczestniczenia w jednej z największych imprez noworocznych w Europie opieka pilota. Dodatkowo płatne Więcej »
 • Sylwester W Berlinie z pobytem w Tropical Islands - Sylwester
  Sylwester W Berlinie z pobytem w Tropical Islands
  609 zł
  Berlin (Niemcy)
  4 dni
  Sylwester W Berlinie z pobytem w Tropical Islands .. przejazd autokarem do Poczdamu .. Zwiedzanie Sanssouci w raz z tarasami , Nowy Pałac ..zwiedzanie Berlina .Nowy Rok witamy w Bramie Brandenburskiej gdzie odbywa sie jedna z najwiekszych w Europie Więcej »
 • Sylwester w Berlinie - Sylwester
  Sylwester w Berlinie
  99 zł
  Berlin (Niemcy)
  1 noc
  Brak planów na Nowy Rok? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami! Więcej »
 • BERLIN - TROPICAL ISLAND, dyskoteka - Sylwester
  BERLIN - TROPICAL ISLAND, dyskoteka
  589 zł
  Berlin (Niemcy)
  4 dni
  OFERTA FIRST MINUTE DO WYCZERPANIA MIEJSC W PROMOCJI! A) termin: 30.12.2016 – 02.01.2017 739 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką 639 zł/os. - pokój 1 osobowy z łazienką na dokwaterowanie 589 zł/os. - pok&oa Więcej »
Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Popularne w kraju

Oceń Sylwestra w Niemczech

Zakres cen dla Sylwester w Niemczech: 99 - 609 PLN. Średnia ocena: 4.1/5 na podstawie 14 opinii.

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]