Sylwester w Niemczech

ofert: 1
Zimą niemieckie krajobrazy wyglądają jak z bajki. Zamki i pałace Bawarii na czele ze słynnym Neuchschweinstein, saksońskie cuda architektury wraz ze swoją stolicą - Dreznem, do tego Kolonia, Frankfurt, i wreszcie Berlin plus oczywiście, ich zabytki. Wymieniać można bez końca, tylko? po co? Najlepiej zobaczyć to wszystko na własne oczy. I dać się oczarować. Niemcy mają coś - dla każdego. Stoki narciarskie na południu kraju, parki rozrywki na czele ze słynną podberlińską "Tropical Island", gdzie można poczuć żar tropików w środku zimy, a wreszcie Bramę Brandenburską w samym środku stolicy. To właśnie pod nią od wielu lat ma miejsce największy sylwester w Europie, z pokazem światła, fajerwerków i prawdziwej szampańskiej zabawy. Dołącz do 2 milionów ludzi i powitaj Nowy Rok po niemiecku, czyli?. na najwyższym poziomie!
 • Sylwester w Berlinie - Sylwester
  Sylwester w Berlinie
  199 zł
  Berlin (Niemcy)
  1 noc
  W cenie zapewniamy: przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD) zwiedzanie według programu, możliwość uczestniczenia w jednej z największych imprez noworocznych w Europie opieka pilota. Dodatkowo płatne Więcej »
Ostatnio dodane opinie w Niemczech

Sylwester w Berlinie

Każdemu kto jest ciekawy oraz chciałby spędzić sylwestra połączonego z podróżą i zwiedzaniem a na koniec szampańska zabawą i wesołym miasteczkiem w tle. Z pewnością trasa autokarem do Berlina jest męcząca ale wspomnienia pozostaną do końca życia. Najlepsze jest w tym, że wyjazd jest zorganizowany i nie trzeba martwić się o kierowcę pod tym względem bardzo komfortowo i przyjemnie spędzony czas. Niezapomniane i wyjątkowe chwile w nocnej scenerii roztańczonych ludzi cieszących się przyjściem nowego roku. To jak najbardziej polecam. Zuzanna Światowa
Dodał: ~koszatnica, ocena ogólna: 5 / 5 

Oferty Noclegowe na:

Oferty Noclegowe w Niemczech
Szukaj na mapie

Popularne w kraju

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty sylwestrowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]