Sylwester nietypowy

ofert: 52
Nietypowy Sylwester - oferty sylwestrowe, przewodnik
Kompletnie nie masz głowy do planowania Sylwestra, a opinie znajomych niezbyt Cię porywają...? Znalazłeś się w idealnym miejscu, bo poniżej znajdziesz przeróżne nietypowe propozycje powitania Nowego Roku. Od szalonej imprezy w Tropical Island po coś zupełnie egzotycznego jak Sylwester na Dominikanie czy Kubie. Może też spędzić ten czas w pociągu, tramwaju, a nawet... pod ziemią.
 • noclegi SYLWESTER góralski w karczmie  - Sylwester
  noclegi SYLWESTER góralski w karczmie
  350 zł
  1 noc
  SYLWESTER 2016/2017 SYLWESTER 2015/16 W KARCZMIE SIUCHAJSKO Program wieczoru sylwestrowego w karczmie Wieczór sylwestrowy będzie organizowany na dwóch salach restauracyjnych Dolnej Sali tzw. BIOŁO IZBA i Górnej Sali t Więcej »
 • Sylwester w Czarnobylu - Sylwester
  Sylwester w Czarnobylu
  1490 zł
  Czarnobyl (Ukraina)
  5 dni
  Cofniemy się do roku 1985, aby w jego klimacie przeżyć sylwestra na zorganizowanej imprezie w mieście Czarnobyl (w restauracji/barze w hotelu Dziesiątka). Tak jak wtedy w Prypeci będzie radziecka muzyka, szampan, menu z tamtych czasów, m Więcej »
 • Pobyt sylwestrowy w Mazurskiej Chacie - Sylwester
  Pobyt sylwestrowy w Mazurskiej Chacie
  110 zł
  7 dni
  Szanowni Państwo, balu sylwestrowego w dosłownym jego znaczeniu nie organizujemy w tym roku,  nie mniej jednak zapraszamy Państwa do spędzenia wieczoru / nocy sylwestrowej do godz. 4:00 rano przy muzyce z CD w sali restauracyjnej. Wstęp 69,- Więcej »
 • SYLWESTER W STYLU DISCO | HOTEL DĘBOWY - Sylwester
  SYLWESTER W STYLU DISCO | HOTEL DĘBOWY
  390 zł
  1 noc
  Wspaniała zabawa w rytmach Disco? Tylko w Hotelu Dębowym, zabierzemy Państwa do podróży w przeszłość, gdzie muzyka z lat '70, '80 i '90 wprowadzi Państwa w Nowy Rok 2017! Będzie kolorowo, czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, wspaniała zaba Więcej »
 • Domki Bieszczadzka Osada - Sylwester
  Domki Bieszczadzka Osada
  80 zł
  5 dni
  Zapraszamy na Sylwestra w Bieszczady nad Solinę..Szczegolowych informacji udzielam pod nr,tel.512 823 385. Więcej »
 • Sylwester na nartach SŁOTWINY ARENA - Sylwester
  Sylwester na nartach SŁOTWINY ARENA
  50 zł
  1 noc
  SYLWESTER dla narciarzy  -  karnet narciarski - 50 zł  - biletem wstępu!!! Tradycyjnie, również w tym roku organizujemy SYLWESTRA NA STOKU Zapraszamy  na  NARCIARSKIEGO SYLWESTRA  Niepowtarzalne NOCNE SZUSOWANIE na  nartach lub desc Więcej »
 • Sylwester 2016/2017 w Klubie Space - Sylwester
  Sylwester 2016/2017 w Klubie Space
  200 zł
  1 noc
  SYLWESTER W SPACE 2016/2017 www.spaceclub.pl Sprzedaż+48 606 617 228 Ceny zaproszeń do 30.10.2016 200 PLN(bez gwarancji miejsca siedzącego) 250 PLN(miejsce siedzące) 500 PLN VIP( vip area & super premium open bar) Wszystkie powy Więcej »
 • Sylwester w Gaciach i Bez Gaci - Sylwester
  Sylwester w Gaciach i Bez Gaci
  99 zł
  1 noc
  Sylwester wGaciach iBez Gaci Powitać Nowy Rok wmiejscu inny niż wszystkie? Niekonwencjonalnie, niebanalnie i wszalonym, gorącym klimacie? Tak, to jest możliwe! Terma Bania zaprasza na wyjątkowego Sylwestra zwidokiem na Tatry, gdzie każdy, be Więcej »
 • Sylwester w Willi Vinci. Do 40 osób. - Sylwester
  Sylwester w Willi Vinci. Do 40 osób.
  70 zł
  4 dni
  WILLA NA SYLWESTRA - DO 40 OSÓB DLA GRUP, RODZIN, STUDENTÓW, WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE, SPOTKANIA INTGRACYJNE DLA FIRM SYLWESTER LUB KARNAWAŁ W WILLI. ZADZWOŃ ZAPYTAJ 531882 715 *11 nowocześnie urządzonych pokoi 2- Więcej »
 • Retro Sylwester @ Retro Music Club - Sylwester
  Retro Sylwester @ Retro Music Club
  150 zł
  1 noc
  RETRO Sylwester 2016r w Retro Music Club! Zapraszamy na Szampańską zabawę ostatniej nocy tego roku! Bardzo tanecznie, w klimacie lat '70-00 a więc najlepsze OLDIES Oferujemy wyśmienity mix przekąsek w formie szwedzkiego stołu - bufet zi Więcej »
69
dni do Sylwestra!
Szukaj na mapie

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]