Sylwester w Pomlewie

ofert: 157
 • Bal Sylwestrowy na Kaszubach - Sylwester
  Bal Sylwestrowy na Kaszubach
  298 zł
  1 noc
  Zapraszamy na Kaszuby, 25 km od Gdańska, na powitanie Nowego Roku 2018 w wyjątkowej scenerii.  Zadbamy o pełen komfort noclegów w przestronnych pokojach, kuchnię regionalną w autorskim wydaniu oraz huczny Bal Sylwestrowy z DJ’em Kleszczy Więcej »
 • Bal Sylwestrowy na Kaszubach - Sylwester
  Bal Sylwestrowy na Kaszubach
  298 zł
  1 noc
  Zapraszamy na Kaszuby, 25 km od Gdańska, na powitanie Nowego Roku 2018 w wyjątkowej scenerii. Zadbamy o pełen komfort noclegów w przestronnych pokojach, kuchnię regionalną w autorskim wydaniu oraz huczny Bal Sylwestrowy z DJ’em Kleszczyń Więcej »
 • Sylwester na Kaszubach. Naturalnie - Sylwester
  Sylwester na Kaszubach. Naturalnie
  1075 zł
  4 dni
  Weekend z Balem Sylwestrowym na Kaszubach to powitanie Nowego Roku 2018 w wyjątkowej scenerii. Zadbamy o pełen komfort noclegów w przestronnych pokojach, kuchnię regionalną w autorskim wydaniu oraz huczny Bal Sylwestrowy z Dj’em Kleszczyński Więcej »
 • Karczma Młynówka - Sylwester
  Karczma Młynówka
  30 zł
  Nowa Wieś (~6.3 km od Pomlewo)
  1 noc
  Nie czekaj zarezerwuj stolik na ANDRZEJKI lub SYLWESTRA Więcej »
 • Restauracja Magnat - Sylwester
  Restauracja Magnat
  150 zł
  Borcz (~7.4 km od Pomlewo)
  1 noc
  BAL SYLWESTROWY 31 GRUDZIEŃ OD 19.00 DO 03.00 RANO ZAGRA ZESPÓŁ ''REJS KAPELA'' O POŁNOCY NIEZAPOMNIANY POKAZ PIROTECHNICZNY LAMPKA WINA MUSUJĄCEGO W GRATISIE Więcej »
 • Sentoza Golf - Sylwester
  Sentoza Golf
  340 zł
  Cząstkowo (~9.7 km od Pomlewo)
  1 noc
  Sylwester 2013 Zapraszamy serdecznie do spędzenia ostatnich chwil 2013 roku w Sentoza Golf! Zapewniamy świetną atmosferę, wyśmienite menu i atrakcyjną cenę. To wszystko przy karnawałowych rytmach granych na żywo przez DJ-a Propon Więcej »
 • Sylwester 2016 - Sylwester
  Sylwester
  Cząstkowo (~9.8 km od Pomlewo)
   
 • Impreza sylwestrowa z noclegiem - Sylwester
  Impreza sylwestrowa z noclegiem
  220 zł
  Cząstkowo (~9.8 km od Pomlewo)
  1 noc
  Zapraszamy serdecznie do spędzenia ostatnich chwil 2014 roku w Sentoza Golf! Jak co roku, zapewniamy świetną atmosferę, wyśmienite menu, dobrą muzykę i atrakcyjną cenę. To wszystko przy karnawałowych rytmach granych na żywo przez DJ- Więcej »
 • Trzydniowy pobyt Noworoczny - Sylwester
  Trzydniowy pobyt Noworoczny
  490 zł
  Cząstkowo (~9.8 km od Pomlewo)
  3 dni
  Trzydniowy Pakiet Noworoczny 2016    Zapraszamy do hotelu Sentoza Golf na trzydniowy pobyt noworoczny. Sylwester 2016 będzie jednocześnie inauguracją naszej nowej pięknej sali bankietowej.   Program pobytu:   Piątek 30.12. Więcej »
 • Dworek Kleszczewo - Sylwester
  Dworek Kleszczewo
  112 zł
  Kleszczewo (~10.8 km od Pomlewo)
  1 noc
  Kochani Sylwester w dworskim klimacie już w ofercie. Proponujemy ciekawe menu oraz doskonałą zabawę. Zapraszamy do rezerwacji MENU: Menu Sylwester 2016/2017 Dworek Kleszczewo - 225 zł/osoby Zupa: •Krupnik polski na gęsinie II danie : Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Pomlewie?
Sprawdź lokalizację "Pomlewo" na Noclegowo!

Oferty Noclegowe na:

Pomlewo
Szukaj na mapie

Pobliskie miejscowości

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]