Sylwester w Pradze

ofert: 2
Praga - oferty sylwestrowe, przewodnik
To stolica, a zarazem największe miasto Czech. Praga położona jest w centrum kraju nad rzeką Wełtawą. W stosunkowo niewielkiej odległości od polskich granic, zatem można tam dotrzeć szybko, nawet transportem samochodowym. Koniecznie należy zwiedzić całe zabytkowe centrum miasta, które zostało wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. W tym miejscu warto spędzić noc sylwestrową, by poczuć wspaniały historyczny klimat Pragi. Wielowiekowe, oświetlone nocą budowle z zamkiem na czele w tle pokazu fajerwerków doskonale wpasują się w noworoczny nastrój. W ciągu dnia można odwiedzić liczne muzea i galerie, których liczba przekracza 100, a także poświęcić czas na obejrzenie wielu obiektów turystycznych, które czynią z Pragi jedno z najatrakcyjniejszych miast Europy.
 • Sylwester w Pradze za 90 zł/os. - Sylwester
  Sylwester w Pradze za 90 zł/os.
  90 zł
  1 noc
  Sylwester w Pradze >>> >>> 90 zł/os To jest cena kompletna - bez dodatkowych kosztów! W cenie oferujemy: - przejazd komfortowym autokarem - bogaty program zwiedzania z przewodnikiem - wolny czas na zabawę sy Więcej »
 • Sylwester w Pradze - Sylwester
  Sylwester w Pradze
  139 zł
  1 noc
  W cenie zapewniamy: przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD) zwiedzanie według programu, opieka pilota, Dodatkowo płatne obowiązkowo: opłata administracyjna i parkingowa 10 eur/os. - płatne obowiązkowo w Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Pradze?
Sprawdź lokalizację "Praga" na Noclegowo!

Oferty Noclegowe na:

Oferty Noclegowe Praga
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]