Sylwester w Pradze

ofert: 12
Praga - oferty sylwestrowe, przewodnik
To stolica, a zarazem największe miasto Czech. Praga położona jest w centrum kraju nad rzeką Wełtawą. W stosunkowo niewielkiej odległości od polskich granic, zatem można tam dotrzeć szybko, nawet transportem samochodowym. Koniecznie należy zwiedzić całe zabytkowe centrum miasta, które zostało wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. W tym miejscu warto spędzić noc sylwestrową, by poczuć wspaniały historyczny klimat Pragi. Wielowiekowe, oświetlone nocą budowle z zamkiem na czele w tle pokazu fajerwerków doskonale wpasują się w noworoczny nastrój. W ciągu dnia można odwiedzić liczne muzea i galerie, których liczba przekracza 100, a także poświęcić czas na obejrzenie wielu obiektów turystycznych, które czynią z Pragi jedno z najatrakcyjniejszych miast Europy.
 • Tanie balowanie w PRADZE 2016 / 2017 - Sylwester
  Tanie balowanie w PRADZE 2016 / 2017
  229 zł
  1 noc
  TANIE BALOWANIE W PRADZE 31.12.2016 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do PRAGI w godzinach południowych, spacer po mieście z pilotem, m.in.: Klasztor na Strachovie, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystus Więcej »
 • Sylwester w Pradze - Sylwester
  Sylwester w Pradze
  139 zł
  1 noc
  W cenie zapewniamy: przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD) zwiedzanie według programu, opieka pilota, Dodatkowo płatne obowiązkowo: opłata administracyjna i parkingowa 10 eur/os. - płatne obowiązkowo w Więcej »
 • Biuro podróży 43time - Sylwester
  Biuro podróży 43time
  584 zł
  5 dni
  PRAGA 4 dni - Sylwester Cena za osobę: 584.00 PLN Miejsce pobytu: Czechy / Praga / Praga Transport: autokar Termin imprezy: Kraków - Praga 29.12.2016 - 02.01.2017 Wyżywienie: Śniadania Więcej »
 • Sylwester Express - 2 dni - Sylwester
  Sylwester Express - 2 dni
  87 zł
  1 noc
  Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Hradczan - Zamek Praski, Katedra Św. Wita, Stary Plac, Bazylika Św. Jerzego, Wieża Daliborka. Następnie przejdziemy do Małej Strany, zobaczymy Most Karola. Spacer zakończymy na Rynku Starego Miasta lub Placu Wa Więcej »
 • Bohemia Travel - Sylwester
  Bohemia Travel
  1 noc
  ..... Sylwester ...... Czas ucieka ! Czy wiesz już jak spędzisz tę szczególną noc? Więcej »
 • SYLWESTER 2016 PRAHA - Sylwester
  SYLWESTER 2016 PRAHA
  350 zł
  1 noc
  Wyjazd na sylwestra do Pragi w dniach 30.12.2016 - 02.01.2017 3 pełne noclegi w centrum starego miasta Praha 1 ulica Husova. Pokoje wyposażone w łazienki (prysznic , umywalka i WC), WiFi, wspólna kuchnia. Koszt nocleg + transport z Krakowa, Ka Więcej »
 • Sylwester w Pradze - Sylwester
  Sylwester w Pradze
  1149 zł
  4 dni
  Nasze propozycje na Sylwester 2016/2017 Więcej »
 • Sylwester w Pradze - Sylwester
  Sylwester w Pradze
  179 zł
  1 noc
  Zapraszamy na Sylwestra! Więcej »
 • Biuro Turystyczne i Przewodnickie Welter - Sylwester
  Biuro Turystyczne i Przewodnickie "Welter"
  120 zł
  1 noc
  Serdecznie zapraszamy.... Więcej »
 • Sylwester w Pradze - Sylwester
  Sylwester w Pradze
  85 zł
  1 noc
  Sylwester w Pradze >>> LAST MINUTE >>> 75 zł/os To jest cena kompletna - bez dodatkowych kosztów! Cena obejmuje: - przejazd komfortowym autokarem - opiekę przewodnika z uprawnieniami - ubezpieczenie NNW i KL Więcej »
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]